Satılık Tekneler

Picchiotti 73 "Grace E"
07.03.2014 Picchiotti 73 "Grace E"

Picchiotti 73

Grace E”, Picchiotti’nin Vitruvlus serisi yeni motoryatı, Perini Navi Group tarafından satıldı ve deniz testlerini tamamladı. Yapılan deniz testlerinde muhteşem sonuçlar ortaya koyan 'Grace E' özellikle maksimum sürat, yakıt ve güç tüketimi konularında üstün performanslar çıkardı. Dev motoryatın en dikkat çeken özelliklerinden biri de sessiz ve titreşim yaratmadan verdiği yüksek seyir konforu oldu.

Grace E, serinin önceki modeleri Exuma ve Galileo G’den farklı bir dizel-elektrikli itiş sistemine sahip. Bu gelişmiş sistem, iki Azipod’u çalıştıran ve elektrikle aktive olan itiş mekanizmasıyla çalışmakta. Yatın kaptanı Eddie Cooney motoryat hakkında şunları söyledi:

‘Son deniz testlerinde denemiş olduğumuz elektrikli Azipod’lar, Grace E’ye benzersiz sessiz ve konforlu seyir özelliği katıyor. Bu özellik yatın geleneksel şaftlı sisteme sahip olmaması ve ses çıkarmaması sayesinde ortaya çıkıyor.’

Picchiotti 73

Testlerde denenen ve zorlu deniz koşullarında dahi pozisyonunu korumasını sağlayan Dynamic Positioning sistemi herkesi etkileyen bir başka özellik oldu.

Grace E, beş ayrı güverteye dağılmış geniş açık alanlarıyla yüksek denizlerde de rahat seyir yapabilme olanağı sunuyor. Motoryatın en üst güvertesinde spor salonu olan bir wellness alanı mevcut. Bu güvertede aynı zamanda sauna ve hydrotherapy ekipmanlarıda var. Motoryatın iç dekorasyonu Remi Tessler tarafından yapıldı.


http://www.perininavi.it/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.