Satılık Tekneler

Pi Yachts’dan Konsept Trimaran Dragonship 25
03.04.2017 Pi Yachts’dan Konsept Trimaran Dragonship 25 İngiliz tasarım stüdyosu Pi Yachts, 25 metrelik yeni konsept trimaran tasarımını tanıttı. Motoryat ve yelkenli olarak iki farklı versiyon halinde tanıtılan bu tasarım, stüdyonun 2014 yılında ortaya çıkardığı 80 metrelik çok gövdeli konseptten sonra, lanse ettiği ilk konsept oldu. 

Dragonship 25

Tasarım stüdyosu, yeni Dragonship 25 adlı konseptlerinin RINA standartlarında, aluminyum gövde ve üst yapıdan üretileceğini belirtti. Yatın 540 metrekarelik iç yaşam alanını; 15,5 metrelik genişliği sayesinde sunuyor. 

Toplam 16 kişilik misafir konaklama kapsitesi sunan Dragonship 25’in 8 kişilik mürettebat kapasitesi var. Yatın baş tarafında oturma grubu ve geniş flybridge alanındaki yat, spa havuzuyla hard top biminisi, dikkat çeken dış yaşam alanları ve özellikleri olarak karşımıza çıkıyor. Yatta ek olarak bar, formal yemek alanı ve spor salonu bulunuyor. 

Dragonship 25.

Motoryat versiyonunda Dragonship 25, 600 beygirlik Cummins makinelerle güçlendirilecek. 4000 litrelik yakıt kapasitesiyle Dragonship 25, 3 bin deniz mili mesafe katedebilecek. 

Daha çevre dostu bir tecrübe yaşamak isteyenler için, America’s Cup teknelerinden akla gelen sabitlenmiş kanat sistemiyle donatılan Dragonship 25, Autosail sistemiyle donatılıyor. Bu sistem Jack Manners-Spencer tarafından geliştirilmiş olan, rotasyon yapabilen karbon fiber direk ve fazladan trime ihtiyaç duymayan bu kanat sisteminden oluşuyor. 

Pi Yachts, yeni Dragonship 25 konseptlerinin € 5,5 milyon’dan başlayacağını öngörüyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder