Satılık Tekneler

PG Yacht Design ile The Design Crew’dan Yeni Konsept
16.05.2017 PG Yacht Design ile The Design Crew’dan Yeni Konsept İtalyan tasarım stüdyosu PG Yacht Design, The Design Crew’dan Francesco Castello ile 43 metrelik konsept süperyat Alter Ego için güçlerini birleştirdi. Alter Ego, tamamen aluminyumdan üretilmek üzere tasarlandı. 

Alter Ego

PG Yacht Design’ın transparan tasarım karakteri, Castello’nun iç mekanlardaki doğal malzeme tercihleriyle birleşti ve ortaya benzersiz bir tasarım olan Alter Ego çıktı. Güneş ışığını ve dış manzaraları maksimum düzeyde yaşatan bu tasarımın, iç mekanında tercih edilen onyx döşemeler ilgi çekici.

Alter Ego.

Yatın dikkat çekici özelliklerinin başında, sürgülü cam kapılarla ayrılmış kopit ve salonu geliyor. Görsel engellerin olabildiğince elimine edildiği bu tasarımda, çevre manzarası benzersiz bir biçimde iç mekana aktarılıyor. Sonuç olarak, ortaya alçak oturma grupları ve rahat bir iç mekan çıkmış oluyor. Yatın merdiven boşlukları da bu transparan atmosferi desteklercesine camdan tasarlanmış. 

Alter Ego..

Ana güvertenin baş tarafında tekne sahibi kamarası yer alıyor. Bu kamara, her iki tarafta katlanarak açılan yat balkonlarına sahip. Alt güvertede ise ikisi ikiz yataklı, diğer ikisi de çift kişilik 4 misafir kamarası bulunuyor. Yatta ek olarak 9 kişilik mürettebat kapasitesi var. 

Gövdenin yanından yükleme yapılabilen yat garajı, Alter Ego’nun önemli özellikleri arasında. Ek olarak 2 adet yat spa havuzu, bu özelliklerin başında geliyor. 

Alter Ego...

Çift 1450 beygirlik dizel makinelerle donatılmak üzere tasarlanan Alter Ego’nun, 16 knot sürate çıkabileceği hesaplanıyor. PG Yacht Design’ın sunduğu verilere göre Alter Ego, 30 aydan daha kısa bir sürede inşa edilebilir.
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.