Satılık Tekneler

Perseverance II Yeniden Satışta
13.07.2016 Perseverance II Yeniden Satışta Geçtiğimiz Ocak ayında satılan süperyat Perseverance II, yeniden satışa sunuldu. Rob Newton tarafından Superyacht Sales & Charter’da satış listesinde yer alan süperyat, 37,5 metre boyunda. Avustralyalı tersane Oceanfast tarafından GRP’de inşa ettirilen Perservance II’nin tasarımını, Jon Bannenberg yaptı. Mühendisliğini ise Phil Curran tamamladı. Suya iniş tarihi 1996 olan süperyat, 2012 senesinde yeni boya işi dahil olmak üzere kapsamlı bir refite girmişti.

Perseverance II

İç tasarımı Sam Sorgiovanni tarafından yapılan yat, 4 kamarasında 8 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Yatın bütün genişliğinden faydalanmak üzere tasarlanan master suiti, yerden tavana uzanan pencereleri, özel buz dolabı ve geniş gardrop kapasitesiyle konforu doruklara taşıyor. Master suitte aynı zamanda son teknoloji eğlence sistemleri de mevcut. 

Alt güvertesinin baş tarafında konumlanan misafir kamaralarına, queen size yataklar konulmuş. İskele tarafındaki kamarada fazladan iki misafir için ek olarak çekyat da düşünülmüş. Misafir kamaralarının her birinde dev ekran televizyonlar ve ebeveyn banyolar var. 

Perservance II’nin sky lounge’unda, yine tavandan yere kadar uzanan pencereler dikkat çekiyor. Eğlence sistemleri ve oturma gruplarının cömertçe donatıldığı bu güvertenin, kıç tarafa doğru açılan açık güverte alanında ayrıca wet bar, dondurucu, buz yapıcı ve 12 kişilik yemek bölümü var. 

Çift 1500’er beygirlik MTU makinelere sahip olan Perservance II'nin seyir sürati 17 knot. Perservance II ayrıca, 12 knot süratle iki bin deniz mili yakıt menzili sağlayabiliyor. 

Fort Lauderdale, Florida’da bağlı duran Perservance II için istenen liste fiyatı, 3 milyon 450 bin Dolar.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.