Satılık Tekneler

Perla Nero Hırvatistan’da Karaya Oturdu
09.08.2016 Perla Nero Hırvatistan’da Karaya Oturdu 33 metre uzunluğundaki Perla Nero yatı Hırvatistan’da karaya oturdu. Karaya oturan yatın ilk görüntüleri önce Pazartesi günü sabah saatlerinde sosyal medyaya düştü. Kazanın sebepleri konusunda şu anda detaylı bilgilere henüz ulaşılamadı.

Perla Nero

Daha sonra konuyu Hırvatistan’daki  yerel basın ele adlı. Yerel basın organı SibenikIn’de yer alan haberlere göre kaza Cumayı Cumartesi’ye bağlayan gece oldu. Yerel basının açıklamasına göre yat sahibi kaza yerinden yatı beş gün içerisinde kaldırması gerekiyor. Yat sahibi yatı beş gün içerisinde kaldırmaz ise yatın kaldırılma işlemi yerel otoriteler tarafınca yapılacak. Perla Nero kazası ile ilgili olarak bir çevre kirliliği, yaralanma veya ciddi bir hasar bildirimi yerel makamlara yapılmadığı belirtiliyor.

Perla Nero

2007 yılında Türkiye’deki Cyrus Yachts tarafından üretilen Perla Nero kompozit gövde ile üretilmiş. 2010 yılında yeniden refit edilen yat’ta 1 master kamara, 1 VIP kamara, 1 double ve iki de twin kamara ile 10 kişi konaklayabiliyor. Maksimum 24 knot hıza erişebilen Perla Nero, halen yat brokerlarının satış listesinde bulunuyordu ve satış fiyatı olarak 4.900.000 € isteniyordu.

Perla Nero

Hırvatistan’daki Sibenik kanalında karaya oturan Perla Nero süperyatı kazası ile ilgili daha fazla bilgi elimize ulaştığında yatvitrini.com okuyucuları ile paylaşmaya devam edeceğiz.



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

sebeb neymis gercekten, kaptan sarhos falan demeyin yimezler

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.