Satılık Tekneler

Perini Navi "SeaHawk"a Avusturya'dan ödül
04.03.2014 Perini Navi "SeaHawk"a Avusturya'dan ödül

Perini Navi

Perini Navi’nin 60m serisindeki ilk süperyat olan “Seahawk”, Boat International tarafından Avusturya’nın Wattens şehrindeki Swarowski Crystal Worlds galerisinde gerçekleştirilen Showboats Design Ödülleri töreninde bütünsel tasarım ödülüne layık bulundu.

Bütünsel tasarım ödülü her yıl “iç ve dış tasarımın ahenkli bütünlüğünün en iyi örneğini sunan” süperyata veriliyor.  Uzmanlardan oluşan jüri “Seahawk”’ın alan kullanımı, fonksiyon, kullanışlılık ve yenilik alanlarında mükemmel dengeyi kurduğuna karar verdi.

Perini Navi

Seahawk’ın yenilikçi gövde çizgisi yelken seyri esnasında hız ve performansı garanti ediyor.  Konforlu iç alanlarla birlikte bu özellikler Perini Navi serisinin yeni neslini temsil eden bu ilk süperyatı benzerlerinden ayırıyor.  Tekne Perini Navi Direk bölümü tarafından tasarlanan yeni ve gelişmiş  furling sistemine ve şimdiye dek bir Perini’de bulunan en hızlıve güçlü vinçsistemine sahip.  İç alanlar Fransız tasarımcı Christian Liaigre tarafından denizcilik etkisini yansıtan çağdaş bir stille tasarlanmış.

Perini Navi

Tekne ayrıca 3 Mayıs’ta Amsterdam’da verilecek olan Boat International World Superyacht Ödüllerinde de 40 metre üzeri kategorisinde finalistler arasında.  Başka bir Perini üretimi olan 40m Fast Cruising serisinin ilk süperyatı olan  “State of Grace” de 30-40 metre Yelkenli Yat kategorisinde finalistler arasında yer alıyor.


http://www.perininavi.it/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder