Satılık Tekneler

Perini Navi Group'tan 38 metrelik yelkenli
24.02.2014 Perini Navi Group'tan 38 metrelik yelkenli

Perini Navi Group'tan 38 metrelik yelkenli

Perini Navi Group, 125 ft (38 metre) yarış serisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Temelinde bir yarış yelkenlisi olacak olan bu süper yelkenli yat, konfordan asla ödün vermeden yüksek sürat ve yarışçı kabiliyetlerini birarada ortaya koyuyor. Kontrat aşaması tamamlanmış olan yelkenli, Perini Navi Group'un La Spezia'da yer alan Picchiotti tersanesinde üretimi başladı. C.2130 gövde ismini taşıyan yelkenlinin teslimatı ise 2015 yılında yapılacak.

Kız kardeşi P2'ye kıyasla C.2130, sahip olduğu üç adet yarı-otomatik elektrikli vinçleriyle nispeten daha hızlı ve hakimiyeti kolay yelken seyri amacıyla geliştirildi. Karbon fiber furling bumbaya sahip yelkenli, her koşulda performans ve güvenliği ön planda tutuyor. Hafif alaşım aluminyumdan üretilen gövdesi, korozyona karşı tamamen dayanıklı. Deplasmanı ise 160 ton.Perini Navi Group'tan 38 metrelik yelkenli

Bu rojeyle bir Perini Navi süperyatında ilk defa 'Silent Night' sistemi kullanılacak. Bu yenilikçi sistemin özelliği, tüm jeneratörler kapalı durumdayken, elektronik sistemlerin kendi bataryalarıyla sessizce çalışabilmesi. Misafirlere sessizlik içinde huzurlu bir gece konaklaması sunabilmek üzere geliştirilen bu sistem, 8 saat boyunca kullanılabiliyor.

İç yapısı ise Perini Navi'nin kendi tasarım ekibi tarafından, sportif bir atmosferde düzenlenecek.

Perini Navi, C.2130 haricinde, diğer tersanelerinde iki adet 60 ve bir adet 70 metrelik yelkenli üretiyor. Teslim tarihleri ise 2014 ve 2015 olarak planlanıyor.


http://www.perininavi.it/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder