Satılık Tekneler

Perini Navi 47m
11.10.2016 Perini Navi 47m İtalyan yat üreticisi Perini Navi, yeni 47 metre uzunluğundaki Perini Navi 47m tek direkli yelkenlisini tanıttı. Yelken dünyasına yeni katılan Perini Navi 47m, tek direkli ve hızlı kullanım için, Franco Romani tarafından liderliği yapılan bir ekip tarafından geliştirilmiş.

Perini Navi 47m

Perini Navi tasarımcıları, yeni tasarım içine bir dizi yenilikçi özelliği sığdırmayı başarmışlar. Geliştirilen yeni salma yapısı sayesinde, 9,5 metrelik su kesimini 3,9 metreye kadar kısalatabiliyor. Bunun yanı sıra, Perini Navi’nin 70 metrelik Sybaris yelkenlisi ve 38 metrelik Dahlak yelkenlisinde kullandığı güç depolama sistemleri kullanılacak.

Perini Navi 47m.

47 metre (154 feet) uzunluğunda olacak yeni tek direkli yelkenli teknenin cam ile çevrelenmiş flybridge güvertesi seyir anında kıç güverte ile arada bölme oluşturarak güvenle seyahat edilmesini, demirdeyken de üst güverte ile yüzme platformu arasında kesintisiz bir görüş elde edilmesini sağlıyor. Toplamda 160 metrekareden fazla açık yaşam alanı sunan yelkenli süperyat, Perini Navi’nin daha önce inşa ettiği bu boyutlardaki yelkenlilerden çok daha fazla alan sunuyor. 

Perini Navi 47m..

Perini Navi 47m, tender hizmet teknesini yatın ön güvertesinin içinde oluşturulan bölümde taşıyacak. Bu bölüm arzu edilirse demirdeyken bir bimini ile korunarak, dış mekan dinlenme alanı olarak kullanılabilecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.