Satılık Tekneler

Pendennis & Dubois'den 31.3 M Sloop
05.09.2013 Pendennis & Dubois'den 31.3 M Sloop

Ingiltere'nin ünlü tersanesi Pendennis, Dubois Naval Architects ile 1991 yılında ilk kez beraber “Taramber” teknesinin inşaasında ortak olmuşlar idi. Dubois'in yeni tasarımı olan 31.3 tek direkli yelkenli için tekrar bir araya geldiler ve bu buluşma 1991'den sonra 10. kez iki firmayı bir araya getirmiş oldu.

Oldukça büyük bir armaya sahip olan 31.3 Sloop'un direği karbon fiber ve boyuna göre oldukça hafif. Teknenin dümen palası da aynı şekilde karbon fiber olarak tasarlanmış. Güvertenin denize yakın ve ince hatlar taşıyor olması 31.3'ü elegant bir görünüm katmış. Teknenin kıçında bulunan garaj ise büyük bir tender bot taşıyabilecek şekilde tasarlanmış.

Master kabin teknenin kıç tarafında yer alırken, 2 adet twin yataklı misafir kabinleri baş tarafa konumlandırılmış. İçerde bulunan yüksek ve ferah tavan yüksekliği, ayrık olarak tasarlanmış oturma grubu ve yemek alanına rahat bir yaşam alanı sunmakta.

Teknenin teslimat zamanı ile ilgili şu an için net bir bilgi tersane tarafından bildirilmemiş durumda.

Pendennis & Dubois'den 31.3 M Sloop

www.duboisyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.