Satılık Tekneler

Pearl Yachts’ın en büyüğü Pearl 95, 2017’de geliyor
21.12.2015 Pearl Yachts’ın en büyüğü Pearl 95, 2017’de geliyor
İngiliz üretici Pearl Yachts, ‘amiral gemisi’nin planlarını basın ile paylaştı. Tersanenin üreteceği en büyük model olacak olan Pearl 95, 29,22 metre boyunda. Tersane, daha önce Pearl 65 ve Pearl 75 modellerinde olduğu gibi, yine Dixon Yacht Design ve Kelly Hoppen ile ortak çalıştı.

Pearl 95

Sahip olduğu beş kamarada on misafir ağırlama kapasitesi bulunan Pearl 95'in, ana güvertesinde konumlanan tam genişlikteki tekne sahibi kamarası pruva tarafında yer almasıyla, sahibine panaromik manzara sunuyor. 

Pearl 95-2

Ana güvertede yer alan salonu ve kıç taraftaki açık güverte alanını, tavandan zemine kadar olan sürgülü kapılar ayırıyor. Motoryatta bu bölümlere ek olarak, baş üstünde bir güneşlenme alanı ve kıçta da servis botu garajıyla, beach club bölümü bulunuyor. 

Pearl 95-3

İkiz CAT C32 makinelerle donatılacak olan Pearl 95, 24 knot sürat yapabiliyor. Yine bu makinelerle belirtilen seyir sürati 18 knot. Pearl 95’in seyir süratinde, 380 deniz milinden fazla mesafe katedebileceği hesaplanıyor. Motoryata opsiyonel olarak MTU M94 makineler de konulabiliyor ve maksimum sürat verisi 30 knot’a kadar artıyor.

Pearl 95-4

Şuanda yapımı devam eden Pearl 95’in tamamlanma ve ilk gövdenin suya indirilme tarihi 2017’nin baharı olarak açıklandı.
 
www.pearlyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.