Satılık Tekneler

Pastrovich Studio’nun 80 Metrelik Konsepti, X-Prime
18.04.2016 Pastrovich Studio’nun 80 Metrelik Konsepti, X-Prime
Dünyaca ünlü tasarım stüdyosu  Pastrovich Studio, 80 metre boyundaki yeni konsept süperyatı X-Prime tanıttı. 

Pastrovich-Studio-X-Prime

İç ve dış yaşam alanlarının mükemmel dengesi ve geniş hacimlerle öne çıkan bu konsept tasarım, bir süperyattan beklenen tüm unsurların fazlasına sahip. 

Pastrovich-Studio-X-Prime-2

Tekne sahibine özel bir güverte katı olması fikriyle tasarımı ortaya çıkaran Pastrovich; sosyal, yemek ve rahatlama amaçlarına hizmet eden bölümleri ayrı ayrı kısımlarda olacak şekilde düşünmüş. Tüm bu kısımlar hesaba katıldığında, ortaya geniş açık alanlar yerine amaca hizmet eden, donanımlı mekanlar ortaya çıkmış. Süperyatın tüm iç yaşam alanları, geniş ailelerin birlikte seyir yapacağı tatillerde rahat etmesi amacıyla birbirine geçişlerle oluşturulmuş. 

Pastrovich-Studio-X-Prime-3

Panaromik güverte ve özel balkona sahip olan tekne sahibi suiti, süperyatın en üst güvertesinde konumlandırılmış. Diğer tüm misafir suitleri ise ana güvertede yer alıyor. Tüm bu konaklama kısımlarından ana salon ve bir yukarıdaki apartman güverteye direkt geçişler var. 

Pastrovich-Studio-X-Prime-4

Süperyatın tüm muazzam iç yaşam alanlarının yanı sıra, denizin keyfini sonuna kadar çıkarmaya olanak sağlayacak plaj terası oldukça dikkat çekici. Her iki tarafı da açık olan terasta benzersiz deniz manzarası var.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.