Satılık Tekneler

Parti yatı Black Diamond satılığa çıkarıldı
04.12.2015 Parti yatı Black Diamond satılığa çıkarıldı
58 metre boyundaki parti ve davet amaçlı kullanılan süperyat Black Diamond, Eric Trupheme aracılığıyla satılık durumda. Süperyat için istenilen fiyat 2,3 milyon Euro.

Üç kat güverteye sahip olan Black Diamond, 1975 yılında Hollandalı üretici De Waal Shipyard tarafından, Kuzey Denizi’nde petrol endüstrisinde kullanılmak üzere üretilmişti. Buzla kaplı sularda, güçlü bir biçimde hareket edebilecek kapasitede tasarlanan gemi, 2015’in Mart ayında gerçekleşen kapsamlı refit çalışmaları sonucunda, bir parti yatına dönüştürüldü. 450 kişilik kapasitesiyle, demirde veya bağlıyken kullanılabilen bu ‘parti süperyatı’, Monaco Grand Prix’i ve Cannes Film Festivali gibi organizasyonlarda hizmet verdi. 

black-diamond

Misafirlere konaklama kapasitesi değil; parti, davet gibi organizasyonlarda hizmet vermek amacıyla yeniden tasarlanan yatın güverte alanları, olabilecek en geniş şekilde düzenlendi. Bu tasarım organizasyonlar süresince değil, sadece organizasyonlar arasında yer değiştirmek üzere kullanıldı.

Şuanda ise sadece bir davet süperyatı olarak değil, kolay bir refit ile büyük servis tekneleri, su sporları oyuncakları ve helikopter taşıyabilecek bir süperyat olarak da satış listesinde yer alıyor. 

Black Diamond’ın alt güvertesinde toplantılar için iki ayrı ofis, tuvaletler, bar ve DJ platformu bulunuyor. 22 kişilik personel konaklama kapasitesi de bulunan Black Diamond'ın oldukça kuvvetli makineleri var. Çift Stork Werkspool 4000 beygir dizel makineler ile 9 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. 

Black Diamond, şuanda Fransa’nın Marsilya kentinde bağlı durumda. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.