Satılık Tekneler

Paris’te Yüzer Spor Salonu Projesi
12.12.2016 Paris’te Yüzer Spor Salonu Projesi Paris’in nehirlerinde bir yandan gezerek bir yandan da spor yapma düşüncesi, sağlıklı yaşama yeni boyut kazandıracak. Ünlü İtalyan tasarım ve yaratıcılık firması Carlo Ratti Associati, sporu ve sağlıklı yaşamı seven biri olarak fazlasıyla heyecanlandıran inanılmaz bir projeye imza attı.

Paris’te Yüzer Spor Salonu Projesi

Paris’te yüzer spor salonu projesi, insan gücüyle çalışan bir motoryat olacak ve Paris’te Seine nehrinde seyahat edecek. Böylece birden fazla amaca hizmet edecek.

Ortak amaçlar için tasarlanan yaratıcı proje, geleceğin sorunlarına farklı bir yaklaşım ile çözümler üretiyor. Yerel yönetimlerin ve kamusal altyapının çevre sorunlarına çözüm olurken, diğer yandan da toplumun bir başka sorunu olmaya başlayan sağlıklı yaşam için keyifli bir seçenek sunuyor. Çevre dostu bu tekne ile spor yaparken, Fransa’nın başkentindeki Senie nehrinde bir noktadan bir başka noktaya da doğru, nehir gezintisi yapmanın vereceği keyfi tanımlamak oldukça zor.

Paris’te Yüzer Spor Salonu Projesi.

Bu yeni kavram proje, sadece Fransızlar veya Parisliler için değil, buraya gelen turistlere de, hem dünyanın en güzel şehirlerinden birini gezdirtecek, aynı zamanda da sağlıklı kalabilmek için eşsiz bir fırsat olacaktır.

Paris’te yüzer spor salonu projesi, İtalyan Carlo Ratti Associati ile, spor ve fitness aletleri üreticisi Technogym firması ve kar gütmeyen bir organizasyon olan ONE, aynı zamanda da kentsel dönüşüm enstitüsü URBEM ile birlikte geliştirildi.

Paris’te Yüzer Spor Salonu Projesi..

20 metre uzunluğundaki yüzer spor salonunda, Technogym firmasının büyük bir cömertlikle bağışlayacağı 45 farklı ve özellikli ARTIS fitness ekipmanları yer alacak. Ayrıca, fitness tutkunlarının gerçek zamanlı olarak ürettikleri enerji verilerini ve dış hava koşulları bilgilerini de, gerçekliği arttırılmış ekranlarda izleyebilme fırsatları olacak.

Fransız mutfağının lezzetli yemekleri ile rejimini bozmaktan korkanlar için, Paris’teki yüzer spor salonu teknesi ile sağlıklı yaşam tutkunları kendilerini dengede tutabilecekler. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.