Satılık Tekneler

Paris'te Show Başlıyor
06.12.2013 Paris'te Show Başlıyor

Paris'te Show Başlıyor

Borusan Marine, Rhea Trawler ve Tofinou markaları ile 07-15 tarihleri arasında dünyanın moda merkezi Paris'te görücüye çıkıyor. Bu yıl düzenlenecek olan Paris Boat'a 250.000 kişiden fazla ziyaretçi bekleniyor. Fransız Rhea markasının Trawler modellerini üretimini, Tofinou marka yelkenli teknelerin distribütörlüğünü üstlenen Borusan Marine, 2012 yılından itibaren Borusan mühendislik ve Rhea tersanesinin iş birliği ile beraber yapılandırmalarında fark yarattı.


Modellerini niş market içerisinde konumlandıran Borusan Marine, gerçek farkı müşteriye odaklı, isteklere göre kişisel ve özel tasarımlar sunarak, Fransız- Türk mühendislerin ortak çalışmasını destekleyerek ve tamamen insanların denizler üzerindeki asıl ihtiyaçlarına yönelik projeler yaparak gösterdiklerini belirtiyorlar. Firmanın satış müdürü Bekirhan Eğriboz “ niş pazar derken farklı dilde anlaşılabilir fakat insanların beklentilerini ve arayışlarına cevap verebilmek, onları bir markadan fazla kendi teknelerini üretmenin heyacanını yaşatarak korkularını bizlerle yenmelerini sağlamak, ve denizdeki konfor'u güven ile birleştirmek istiyoruz” diyor.

Paris'te Show Başlıyor

Rhea Trawler, Tofinou gibi Fransanın önemli ve eski butik tersanelerinin günümüzün üretim anlayışı ile birleştiren Borusan Marine ilgisini öncelikli olarak Trawler serisine yöneltmiş durumda. 43 feet ve 47 feet uzun yolculuklar için tasarlanmış bu serinin son gözdesi olan Rhea Trawler 36 beklentilerden çok daha fazla ilgi çekiyor.

Paris'te Show Başlıyor

Rhea Trawler 36 açık denizlerin keşfi icin hazır....

Rhea Trawler 36, en zorlu deniz koşullarında üst düzey konfor ve yüksek performans sunmak üzere tasarlandı.

Rhea Trawler 36, salon ve arka havuzluk arasına konumlandırılmış mutfak ile iç tasarımda yenilikçi bir kullanım kolaylığı sunuyor. Arka havuzluğuna açilan kapı, tavana katlanabilen pencere detayı ve tamamen denize açılan arka kapı/ platform, tamamen bütünleşen arka havuzluk, kuzina ve salon arasında sıra dışı bir yaşam alanı oluşturuyor. İç donanım ve tasarımdaki ayırt edici özellikler ile Rhea Trawler 36 kendinden beklenen hacimden çok daha fazlasını sunarak, hem günlük seyirlerde hemde uzun yolda üst düzey konfor sağlıyor.

Paris'te Show Başlıyor

Geniş yan yollar, yan kapılar ve yan yollara açılabilen sürgülü kapılar, paslanmaz detaylar seyir konforunu arttıran ve güvenli kılan paslanmaz çift taraflı demir locası gibi Rhea Trawler'a özgü taklit edilemez detayları, üstün güvenlik anlayışını, yüksek seyir değerlerini ve performansını bu okyanus teknesinde de bulmak mümkün.

Uzak denizlerin davetkar çağrısına kayıtsız kalamayan deniz insanları için yaratılmış bu 36 feet Trawler 20 knot hıza ulaşabiliyor ve 1000 litrelik yakıt deposu ile 600 mil yol yapabiliyor. 8-9 knot hızlarda çift motorları ile toplam saatte 15 ile 20 litre yakıt tüketen bu teknenin elektirikli motorları ile olan versiyonun önümüzdeki günlerde tanıtımının yapılması bekleniyor.

Paris'te Show Başlıyor

Paris'te Show BaşlıyorParis'te Show Başlıyor


Teknik Özellkler:

Gövde Uzunluğu


10,80 m

Genişlik


4,10 m

Hafif Donanımlı Ağırlık


9 000 kg

Tam Donanımlı Ağırlık


12 000 kg

Su Çekimi


1,00 m

Yakıt Kapasitesi


1 000 l

Su Kapasitesi


500 l

Motorlar


Twin engine diesel

Standart Motor Hacmi


2 x 225 CV

Şanzıman


Pervane-Şaft

EC Sertifikası


:

B

Tasarımcı


Bertrand Danglade

Mimarlar


Mortain - Mavrikios - Chabaud

 


İletişim için Borusan Marine.

Email: contact@borusanmarine.com

Tel: 0549 774 8778


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder