Satılık Tekneler

Paris Yat Fuarı Ziyaretçilere Kapılarını Açtı
05.12.2015 Paris Yat Fuarı Ziyaretçilere Kapılarını Açtı

Salon Nautique International de Paris adlı yat fuarı, 5 – 13 Aralık tarihleri boyunca tekne ve deniz tutkunlarını ağırlayacak. Her yıl aralık ayında düzenlenen Paris Uluslararası Yat Fuarı, özellikle tüm Avrupa’dan hayli yoğun ilgi görüyor. En yeni modellerle birlikte klasik teknelerin ve yarış yelkenlilerinin de yer aldığı fuara geçen yıl 230 bin ziyaretçi katılmıştı. 

Yelkenli yatlar, motoryatlar, su sporları araçları, kiralık tekneler, turizm ve bir çok deniz ekipmanının yer aldığı fuarda 775 katılımcı standları doldurdu. 125 dönümlük bir alana yayılan fuarda toplam 1400 marka sergileniyor. Fuar süresince gerçekleşecek bir çok organizasyon ziyaretçilere hem bilgi verecek hemde ziyaretçileri eğlendirecek. Paris Uluslararası Yat Fuarı her gün sabah saat 10’da kapılarını açıyor olacak. Kapanış saati ise 19.00. 11 Aralık Cuma gecesi ise fuar sadece davetlilere özel, saat 22’ye kadar sürdürülecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.