Satılık Tekneler

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”
22.05.2014 Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Dünyaca ünlü yat üreticisi Palmer Johnson, 65.5 metrelik LADY M ile dünyada öne çıkan süperyatlar arasında başı çekiyor. Palmer Johnson’ın PJ 210 Super Sport serisinin ilk gövdesi olan LADY M, 2013 yılında suya indi. İç ve dış tasarımını İtalyan Nuvolari Lenard tasarladı. Palmer Johnson’ın üstün mühendisliğinin ürünü olan süperyat benzersiz yaşam alanlarına sahip.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Sportif ve güçlü görünümüyle Palmer Johnson’ın Sport Yacht Serisi’nin temsilcisi olan LADY M, sadece görünümüyle değil performansıyla da fark yaratıyor. Etkileyici bir rakam olan 28 knot maksimum sürate, çift MTU 16V4000 makineleriyle ulaşıyor. 2100 devirde 4 bin 650 beygir güç üretiyor. Ekstra büyük yakıt tankları sayesinde 12 knot seyir süratinde 4300, 24 knot süratte de 1350 deniz mili mesafe katedebiliyor.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Pruvada yer alan yontulmuş jaguar heykeli, Nuvolari Lenard tasarımı. Yaklaşık iki metre boyundaki heykel, yat sahibinin eşinin kedigillere olan ilgisini temsil ediyor.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Süperyatın jakuzisi, yüzme platformunun üzerinde yer alıyor. LADY Mnin bir diğer benzersiz özelliğide açık spor salonu. Spor aletlerinin yer aldığı açık bölüm radar köprüsünün olduğu benzersiz manzaraya sahip en üst katta. Radar katının altındaki köprü güvertesinde on iki kişilik yemek bölümü yer alıyor. Yatın ana salonunda da en üst düzeyde konfor ve lüksü yaşatan geniş bir alan oluşturulmuş.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

65 metrelik bu süperyatın dış yaşam alanları toplamda 1300 metrekare. Bu alanlarda misafirlerin konforu için muazzam oturma ve yatma alanları, bar ve jakuziler yer alıyor.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

LADY M’nin konaklama kapasitesi 6 geniş suitiyle sağlanıyor. Master suit ile tam genişlikteli VIP suit alt güvertede konumlanıyor. Ana kabinde benzersiz ebeveyn banyonun yanı sıra özel spor alanı ve dışarıya katlanır balkon bulunuyor.

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”

Bu benzersiz süperyatı diğerlerinden ayıran özelliklerden biri de baş tarafta yer alan tuzlu su havuzu. 11bin galon su taşıyan havuz helikopter pistine dönüşebiliyor.  

Palmer Johnson PJ210 “LADY M”Palmer Johnson PJ210 “LADY M”


www.palmerhohnson.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder