Satılık Tekneler

Palmer Johnson "Bliss"
15.05.2015 Palmer Johnson "Bliss" Amerika tersane Palmer & Johnson tarafından geçtiğimiz yıl suya indirilen süperyat Bliss, şu sıralar Akdeniz sahillerinde görülüyor. Benzersiz tasarımıyla görenleri büyüleyen süperyat, 52,20 metre boyunda.

Palmer-Johson-Bliss

Tamamen aluminyumdan üretilen süperyat Bliss’in iç ve dış tasarımını Nuvolari & Lenard yaptı. Mühendisliğini ise Palmer & Johnson tamamladı. 

52,20 metrelik süperyat Bliss’te 10 misafir konaklayabiliyor. Sahip olduğu 5 lüks kamarada maksimum düzeyde lüks ve konfor misafirlere sunuluyor. Personel konaklama kapasitesi ise 8 kişi. 

Palmer -Johson-Bliss

Demirdeyken konforun üst limitlerini zorlayan süperyat, ‘sıfır sürat dengeleyicileri’ sayesinde, zorlayıcı deniz koşullarında dahil bu konfor özelliğinden ödün vermiyor. 

Bliss’in lüks konaklama ve hayli konforlu yaşam alanları arasında öne çıkan unsurlarından biri de 8 metrelik yüzme havuzu. Yüzme havuzunun aynı zamanda akıntı özelliği de var.

Bliss, 4615’er beygirlik çift MTU 16V4000 M93L dizel makineler ile güçlendirilmiş. 52,20 metre boyuna rağmen 30 knot gibi yüksek süratlere erişebiliyor. 3400 deniz mili mesafe katedebildiği seyir sürati ise 12 knot. 

palmerjohson.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.