Satılık Tekneler

Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi
11.11.2014 Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi

Palmarina Bodrum, 15 Kasım’dan 15 Mayıs 2015 tarihine kadar karapark rezervasyonlarında, teknenin boyu oranında indirim olanağı sunuyor. Ayrıca, 6 aylık bağlama taahhütlerinde yüzde 35 oranında indirim uyguluyor. Uluslararası standartlarla sunduğu entegre hizmetleri ile gündeme gelen Palmarina Bodrum, kış sezonunda karada olmayı tercih eden 10,5 metre en ve 260 ton ağırlığa kadar olan megayatları karapark alanında ağırlayabiliyor.

Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi

Palmarina Bodrum 260 ton kapasiteli mega travel lifti ile süper ve megayatlara karaparkında da ev sahipliği yapıyor. Palmali Grup tarafından 2011 Mayıs ayında satın alınıp tamamen yeniden inşa edilerek, üstün kalite ve hizmet anlayışı ve tam kapasite ile, Türkiye'nin ilk megayat projesi olarak 2013 Haziran ayında hayata geçirilmiştir. Açılışından bu yana dört mevsim boyunca, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen denizcileri, yerli ve yabancı ziyaretçileri uluslararası standartlarda, hem denizde hem de karada  ağırlamaya hızla devam ediyor.

Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi

FEE Mavi Bayrak (The Foundation for Environmental Education), TYHA (The Yacht Harbour Association), 5 Altın Çıpa, IMCI (International Marine Certification Institute) 5 Mavi Yıldız sertifikalarının yanı sıra,  UKAS LRQA ISO 9001:2008 QMS Sertifikası gibi, Türkiye’de sadece kendisinin sahip olduğu çok özel sertifikaları bulunan Palmarina Bodrum, denizciliği ülkemizde yaygınlaştırma hedefi ile hareket ediyor.

Palmarina Bodrum, karapark indirimlerinde ilginç bir uygulamaya imza attı. Teknenizin boyu ölçüsünde indirim kazanabiliyorsunuz. İndirim oranını karapark’a almayı arzu ettiğiniz teknenizin boyu belirliyor.

Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi

Bölgede bağlama alanı açısından,  710 tekne deniz bağlama kapasitesine sahip en büyük marina olarak konumlanan, aynı zamanda Türkiye'nin tek yüksek kapasiteli megayat konaklama limanı olan Palmarina Bodrum; çeşitli boylardaki yelkenli ve motoryatların yanı sıra,  69 adet 40 m ve üzeri megayatlara (bu sayının 26 adedi 70-150 m arası Giga yatlar için olmak üzere) bağlama ve yıl boyu konaklama imkanı sunuyor. Tam donanımlı kara park sahasında ise maksimum 45 metre boya kadar 140 tekneye teknik servis hizmeti sunabiliyor.

Palmarina Bodrum’da Kış Güvencesi

Palmarina Bodrum; bölgede gerçekleştirmiş olduğu yatırımları, özellikle Akdeniz baseninde aktif dolaşım yapan orta ve büyük ölçekli yatların ülkemiz denizlerine olan trafiğini arttırmaya yönelik girişimleri ile ülkenin Turizm sektörüne katkı sağlamaya, bölgenin global ve yerel ekonomisine canlılık kazandırmaya destek verirken, dört mevsim boyunca misafir ettiği her büyüklükteki tekne ve yatların her türlü ihtiyaçlarının da uluslararası standartlarda, güvenle karşılanmasına azami önem gösteriyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder