Satılık Tekneler

Palma Süperyat Kupası Hazırlıkları Sürüyor
15.06.2013


Palma'da gerçekleşecek
Superyacht Cup için geri sayım başladı. Toplamda 20 süperyatın katılacağı dev organizasyon, 19 Haziran tarihinde start alacak. Yılın en çekişmeli süperyat regattası olması beklenen organizasyonda en meşhur J sınıfı yat yer alacak.

19 Haziran Çarşamba günü, J Sınıfının startıyla başlayacak olan yarışlar, 20 Haziran'da diğer iki sınıfın yarışlarıyla devam edecek. Tüm tekneler için son yarışlar ise, 22 Haziran Cumartesi günü yapılacak. Organizasyon, son yarışların ardından, Es Baluard Müzesinde yapılacak ödül töreniyle sona erecek.

Palma Süperyat Kupası Hazırlıkları Sürüyor

Palma'da tüm yatlar ilk defa takip cihazları taşıyacak ve www.thesuperyachtcup.com adresinden seyircileri tarafından takip edilebilecek. Aynı zamanda Yarış Köyü'nde kurulacak ekranlarda da gösterilecek.

Sosyal programın odağı olan eğlence bölgesinde yarış öncesi kahve yarıştan sonrada müzik ve eğlence saatleri planlanıyor. 

Palma Süperyat Kupası Hazırlıkları Sürüyor

www.thesuperyachtcup.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder