Satılık Tekneler

Özlem Tekin, Deniz Dibi Temizliği Yaptı
02.06.2016 Özlem Tekin, Deniz Dibi Temizliği Yaptı Şehir hayatını bırakıp Muğla Bodrum’a yerleşen Özlem Tekin, geçtiğimiz Mart ayında muhtar azalığı görevine seçilmişti. Bölgede yaşayan hayvanlarla özel olarak ilgileneceğini, onların barınma ve sağlık hizmetleri ile ilgili çalışacağını duyuran Tekin, çevre temizliğiyle de yoğun olarak ilgileniyor. Bodrum Türkbükü Mahallesi'nde muhtar azalığı yapan Özlem Tekin, bu hafta deniz dibi temizliğine katıldı.

Özlem-Tekin-deniz-dibi-temizliği

Bodrum Belediyesi’nin ‘Denize en çok mavi yakışır’ sloganı ile ilçe genelinde yürüttüğü deniz dibi temizliği, Küçükbükü Mahallesi’nde devam etti. 11 dalgıcın katılımı ile yaklaşık 2 saat süren çalışmada az miktarda atık çıkması sevindirdi. Muhtar azası Özlem Tekin’in yakından izlediği etkinlikte, öğrenciler de kıyı temizliği yaptı. Bir süre önce yaz sezonu hazırlıklarına başladıklarını belirten Tekin; “Bodrum genelinde süren deniz dibi çalışmalarında sıra bize geldi. Kıyı temizliği, iskele tadilatları yaptığımız bir zamana denk geldi. Bizim çalışmalarımızda devam ediyor. İnşallah 10 gün içerisinde sahilimizi tamamen çiçek gibi yapacağız” dedi.

Özlem-Tekin

Deniz dibi temizliği ile ilgili “Çok güzel bir çalışma” diyen Tekin; “Sahillerimiz, kıyılarımız çok kıymetli. Sadece burada değil tüm Türkiye kıyılarında yapılması gereken bir çalışma. Elbette temizliktense başta kirletmemek gerekir. Lütfen dikkat edelim. Denize en çok mavi yakışır” diye konuştu.

Etkinliğe katılan öğrenciler ve dalgıçların yanı sıra vatandaşların isteğini kırmayıp hatıra pozlarında yer alan Tekin, bir belediye görevlisine “Muhtarlarla dün temizledik. Çalışıyoruz. Çalışmaktan bir deri bir kemik kaldım. ‘Özlem koş oraya, Özlem koş buraya’ muhtar çok çalıştırıyor. Sezon açılacak ama ben de bittim yani. Zor işmiş” diyerek espri yaptı.

Özlem-Tekin-deniz-dibi-temizliği-2

Küçükbükü Muhtarı Ali Akbulut’un belediye görevlilerine teşekkür ettiği temizlik çalışmasında az miktarda atık çıkması karşısında Özlem Tekin “Dün biz muhtarla dalıp temizledik. Tam not alacağız” dedi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.