Satılık Tekneler

Özel Yapım Süperyat "Apostrophe" Suya İndi
21.04.2013

Özel Yapım Süperyat

Hollanda'da,Hakvoort Tersanesi'nde yapımı tamamlanan,özel yapım süperyat "Apostrophe",geçtiğimiz hafta suya indirildi.İç ve dış tasarımı,Reymond Langton Design tarafından yapılan yeni motoryatın mimarisi ise Diana Yacht Desing ve Moran Yacht & Ship tarafından yapıldı.Suya indirilirken gerçekleşen törene,sahibinin yanısıra,bir Rus Ortodoks rahip de katıldı ve çiçeği burnundaki yeni süperyatı,sahibinin isteği doğrultusunda kutsadı.

Özel Yapım Süperyat

Tamamen sahibinin istekleri çerçevesinde inşa edilen "Apostrophe"nin yapımı sırasında hiçbir masraftan kaçınılmadığını söyleyen proje müdürü Speksnijnder,dış renk seçiminden,içinde döşenen cam sanatlarına kadar tamamen sahibinin iradesiyle hareket edildiğini sözlerine ekledi.

Hakvoort'un inşa ettiği en iyi motoryat olan "Apostrophe",siyah camları,gri gövdesiyle son derece modern bir çizgiye sahip.Farklı şekillerde baştan kıça doğru uzanan yekpare çizgileri,yeni süperyata özgü bir stil oluşturuyor.Ana güvertesindeki kıvrılan pencereler,sky lounge denilen üst güvertesinde adeta bir yansıma etkisiyle bütünleşerek,40 metreden daha uzunmuş gibi görünüyor.

                                                Özel Yapım Süperyat

                                                Özel Yapım Süperyat

Özel Yapım Süperyat

Superyachts.com / Yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.