Satılık Tekneler

Özel Yapım Explorer K42 Yapılıyor
13.01.2017 Özel Yapım Explorer K42 Yapılıyor Cantieri delle Marche, Nauta Air ve Darwin sınıfı yatlarına yeni bir konsept eklemeye hazırlanıyor. K42 isimli yeni proje, özel tasarım bir explorer. İtalyan tersane tarafından yapım aşaması sır gibi saklanan K42 motoryat, 500 grostonun altında bir tasarım. 

K42

Cantieri delle Marche tersanesinin genişleyen müşteri portföyünün bir sonucu olarak ortaya çıkarılan yeni tasarım, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda tasarlanan K42; tersanenin hali hazırdaki modellerinde sunduğu menzilleri çok daha genişletecek. Tersane tarafından yapımına başlandığı açıklanan K42, şuanda yapımı devam etmekte olan iki farklı motoryat ile paralel olarak inşa ediliyor. Bu şartlarda yeni K42’nin yanında aynı ekibin sürdürdüğü motoryat inşaatının teslimatı, 2019’da gerçekleşecek. 

K42. K42..

Explorer tipi K42’nin tasarımını Studio Hydrotec yaptı. Tersanenin 100 feet üzeri ürettiği 6. motoryat olacak K42, 2018’de teslim edilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder