Satılık Tekneler

Özel Yapım Benetti Seasense Teslim Edildi
07.09.2017 Özel Yapım Benetti Seasense Teslim Edildi Benetti’nin 67 metrelik özel yapım süperyatı Seasense sahibine teslim edildi. Geçtiğimiz ilkbaharda suya indirilen yatın, denizde çekilmiş ilk fotoğrafları da paylaşıldı. En küçük detayına kadar hazır olan yatta, geniş çaplı su sporları oyuncakları ve eğlence donanımları mevcut.

Seasense

Benetti’nin tecrübeli yat sahibiyle yaptığı ilk proje olduğu açıklanan Seasense, Cor D Rover tarafından tasarlandı. Bu projenin bir diğer ‘ilki’ ise Benetti ve Cor D Rover’ın ortak çalışması oldu. İç mekan tasarımını, süperyat sektöründe ilk defa boy gösteren Los Angeles menşeili stüdyo Area gerçekleştirdi. 

Lloyd’s Registry standartlarına göre inşa edilen Seasense, çelik gövde ve aluminyum üst binaya sahip. Yatın iç mekan hacmi 1175 GT. Maksimum genişliği 10,8 metre iken su kesimi 3,2 metre ölçülüyor.

 Seasense.

Toplamda 6 kamaralı düzen sunan Seasense, 12 kişilik misafir kapasitesine sahip. Mürettebat sayısı ise 14 kişiye kadar çıkabiliyor. 

Çift 1850 beygirlik Caterpillar 3512C makinelerle donatılmış olan yatın maksimum sürati 15,5 knot. Toplam 130 bin litre yakıt kapasitesiyle 12 knot’lık seyir sürati bir araya geldiğinde, karşımıza 5 bin deniz mili menzil çıkıyor. Çiçeği burnunda yatın dikkat çekici diğer niteliklerini ise, ana güvertenin kıç tarafındaki spa havuzu, bu alanın ana salona açılan geniş sürgülü cam kapıları, üst güvertedeki ikinci spa havuzu ve baş tarafa doğru konumlanan geniş skylounge’u oluşturuyor.  


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.