Satılık Tekneler

Overmarine Group, Mangusta 165 E’yi Teslim Etti
26.05.2016 Overmarine Group, Mangusta 165 E’yi Teslim Etti İtalyan firma Overmarine Group, en yeni Mangusta 165 E süperyatını sahibine teslim etti. Bu modelin 10. gövdesi olan süperyat, seyre çıkmaya hazır. Zamandan arındırılmış detayları ve Mangusta serisinin amiral gemisi olma nitelikleri, bu modeli her daim farklı bir yerde tutuyor. 

Mangusta 165 E’nin bu 10 numaralı gövdesi, serinin Amerikan pazarına satılan üçüncü motoryatıdır. Dört makineli itiş sistemiyle donatılan süperyatın ismine eklenen ‘E’ ibaresi, yeni ‘evolution’ (evrim) sıfatını simgeliyor. Sürekli yenilenen ve geliştirilen bu serinin arge programı,firma tarafından sürdürülüyor.

Mangusta 165 E

Mangusta 165 E, benzersiz performansı ve yakıt tüketim verimliliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sahip olduğu gyroscopic dengeleyici sistemi sayesinde de hem demirde, hem de seyir halindeyken üstün konforu garanti ediyor. 

Agresif görünümü ve maskülen hatlarıyla öne çıkan Mangusta 165 E, ana güvertesinde kullanılan yekpare camları sayesinde, iç mekanda oldukça ferah bir atmosfer ortaya çıkarıyor. Bu denli geniş camlar, ayrıca doğal ışığın ve dış manzaranın misafirler tarafından tadına varılmasını sağlıyor. Dört adet 2600 beygirlik MTU makinelerle donatılmış olan Mangusta 165 E, yine 4 adet Rolls Royce jet itiş sistemine sahip. Bu güç donanımıyla, önceki Mangusta 165’lerle muadil bir performans ortaya koyarken yakıt sarfiyatı çok daha düşük seviyelerde bulunuor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder