Satılık Tekneler

Overblue Yachts'ın Yeni Amiral Gemisi
05.12.2016 Overblue Yachts'ın Yeni Amiral Gemisi İtalyan yat üreticisi Overblue Yachts yeni bir proje ve daha büyük bir model olan Overblue Typhoon üzerinde çalışıyor. Yeni motorlu katamaranın, detaylarının 2017 yılının ilk başlarında açıklanması bekleniyor.

Overblue 64

Overblue Yachts, portföyündeki modeller arasına yeni bir amiral gemisini ekliyor. İtalyan tekne üreticisi, yeni modelin üretim serisinin en büyük modeli olacağını, 250 metrekare yaşam alanı ile konforlu bir süperyat ile rahatlıkla rekabete girebileceğini söylüyorlar.

Overblue Yachts Satış müdürü Rok Babarovic, yeni projeleri Overblue Typhoon'un detaylı çizimlerinin gelecek yıl fuarlarda duyurulacağını söylüyor. 2015 yılında pazara giren Overblue Yachts tersanesi, orijinal çok gövdeli tasarımları ile büyük bir ticari başarıyı kısa zamanda kazanma başarısı elde etti.

Overblue 64.

Şirketin üretim serisinde, 13 ile 22 metre uzunluklarda değişen beş model bulunuyor: OB44, OB44W, OB54, OB54P ve yeni amiral gemisi. Babarovic bugüne kadar dokuz adet OB44, iki adet OB44WE ve üç adet OB 54’ün satıldığını söyledi.

Overblue Yachts’tan yapılan açıklamaya göre, halen üretimi devam eden Overblue 64 teknesinin iç yerleşimi tamamıyla arzuya göre şekillendirilebilecek ve 10 kişiye kadar konuk ağırlanabilecek şekilde düzenlenecek. Yeni projedeki teknede, ayrıca müşteriler arzu ederse sauna, spor salonu, tam donanımlı çalışma ofisi ve daha fazlası da olabilecek.

Overblue Yachts Satış müdürü Rok Babarovic; “Yeni Overblue 64 motoryatında arzuya göre yaşam alanlarından ayrılmış şekilde, en üstte kaptan kamarası ile birlikte kaptan köşkü de olabilecek.” diyor.

Overblue 64..

Overblue 64'de iki adet 600 HP dizel motor olacak ve teknenin seyri hızı 16 knot civarında iken, maksimum hızının 22 knot olacağı açıklandı. Motoryatın 8 knot seyit hızı ile 1.500 deniz mili yol alması hesaplanıyor. Tekne üreticisi serilerinin amiral gemisi olacak ilk Overblue 64 motoryatının, 2017 Cannes Boat Show’da sergileneceği ifade ediliyor.

Overblue Yachts, kuruluşundan sonraki kısa zamanda katıldığı tüm fuarlarda büyük başarılar elde etti ve fuar sonrasında satış sözleşmeleri imzaladı. Bu güne kadar katıldıkları altı tekne fuarı sayısını gelecek yıl ikiye katlayacaklar. 2017 yılında ilk kez başta İstanbul olmak üzere Miami, Dubai, Sidney, Kuveyt ve Fort Lauderdale fuarlarında yer alacaklar. Böylece hem markalarını daha geniş kitlelere tanıtacaklar, hem de daha fazla sipariş alma fırsatı elde edecekler.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder