Satılık Tekneler

Otam 58 HT
13.10.2014 Otam 58 HT
Bu yıl temmuz ayında piyasaya çıkan yeni Otam 58 HT, İtalyan tersane tarafından geçen ay Cannes’da tanıtıldı. Yeni motoryat, başarılı Otam Millenium 58 Hardtop serisinin 25. evrimi olarak tasarlandı.

Otam 58 HT

Sahibinin isteğine göre boyanan siyah gövdesi ve hardtop’ı, Otam 58’i farklı kılıyor. Cristiano Gatto Design tarafından tasarlanan iç mekanı ile Otam 58 HT Crazy Too dikkat çekici bir tasarıma sahip. Alt güvertesinde yer alan 3 kabinin dizilimi, sancak tarafta tek kişilik, iskelede çift kişilik ve baş altında tam genişlikteki master suit olmak üzere sağlanmış.

Otam 58 HT

İç mekanda kullanılan mobilyalar, parlak siyah bitişlerle tamamlanmış. Banyolardaki duşlar ise renkli zemin ve siyah cam lavabolar ile donatılmış. Kromlu kombinasyonları hem açık kısımlar hem de alt güvertede tercih eden Cristiano Gatto Design ekibi, kumaş ve derinin uyumundan da faydalanmış. Güvertedeki oturma alanlarında da Sunbrella ve Marina Mill işlemeleri tercih edilmiş. Alt güvertede ise keten ve pamuklu materyallerden faydalanılmış. Karbon fiber masalar ve mobilyalar ise motoryatta yüksek teknolojinin görsel hali olarak ortaya çıkıyor.

Otam 58 HT

Özel yapım AV sistemleri ve M7 uydu kubbesi sayesinde misafirler istedikleri her uydu kanalını her yerden seyretme imkanını bulabiliyorlar. 

Otam 58 HT

Mısırlı iş adamı Naguib Sawiris’in sahip olduğu süperyatın takip teknesi olarak üretilen Crazy Too, çift Caterpillar C32 makineyle güçlendirildi. Makinelerin her biri 1724 beygir güç üretebiliyor. 18.70 metre boyundaki motoryatın maksimum sürati 55 knot iken, seyir sürati 48 knot. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder