Satılık Tekneler

Ortega Submersibles Denizaltı
12.12.2016 Ortega Submersibles Denizaltı Eğer bu kişisel denizaltı seri üretime geçirilirse, hem geleceğin sualtı eğlencesi olacak hem de süperyatların vazgeçilmez oyuncağı olacaktır.

Ortega Submersibles

Hikaye, ünlü kuzey denizciliğinin tasarım ve mühendislik üstü olan Hollanda’nın Twente kentinde başlıyor. Filip Jonker ve Daan Pol, keşif ve macera tutkusu rüyalarını kurdukları Ortega Submersibles firması ile gerçeğe dönüştürüyorlar. 

Ortega Submersibles.

Şirketin kuruluşundan sadece iki yıl sonra, dünyanın çok farklı bölgelerindeki film yapımcıları, araştırma enstitüleri, tatil köyleri, offshore ve gözetim firmalarınca hızlı, güvenli ve çok fonksiyonlu denizaltılar olduğundan en çok tercih edilen model olmayı başardı.

Ortega Submersibles..

Dalış meraklıları için, mümkün olduğunca uzun süre su altında zaman geçirebilmek hep birincil öncelikleri olmuştur. Ancak gerçekte ise, belki de dalışın yarı süresinde dalış ekipmanlarını aşağıya taşımak ve sonrasında yukarıya taşımak için harcanan efor ve zamanda tüketmektedirler.

Ortega Submersibles,

Artık bu sorun, pazara giren yeni “kişisel denizaltı” ile ortadan kalkabilecek gibi görünüyor. Tekne dalgıçları oldukça hızlı bir şekilde; şimdiye kadar olan en büyük olan 11 knot hız ile derinlere taşıyor. Bunun anlamı da, dalgıçlar derinlerin keşfi için su altında artık daha çok zaman geçirebilecekler.

Ortega Submersibles.,

Konsept projenin farklı modellerinin seri üretimi için, prototip denizaltıların inşa edildiği ve sonrasında derinlerde testlerinin tamamlandığı biliniyor. Ortega Submersibles tam net bilgi vermese de, seri üretim kişisel denizaltıları kısa bir süre içinde gururla tanıtacaktır. Seri üretilecek denizaltılar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik modellerden oluşacak.
Ortega Submersibles denizaltında, seyahate yepyeni bir boyut kazandırdığı aracında çok ileri deniz teknolojisi kullanıyor.

Ortega Submersibles...

İki adet yüksek güçlü elektrik motoru teknenin hem deniz üstünde, hem de deniz altında hareket etmesini sağlıyor. Ayrıca, teknede tam donanımlı denizaltı dalış su tankları, teknede yerleşik hava cihazları ve HUD navigasyon sistemi bulunacak. İlave olarak her teknede manyetometre, Sonar, FLIR, ilave hava tüpleri veya 250 litreye kadar kargo taşınabilecek bir kargo bölümü olabilecektir. Teknedeki tüm ekipmanlar 95 metre (310 feet) derinliğe kadar basınca dayanıklı şekilde seçilmişlerdir. 

Ortega Submersibles-

Ortega Submersibles Mk. 1C modeli ergonomik, çok fonksiyonlu yapısı yanı sıra 1.000 kereden fazla şarj / deşarj olma özelliğine sahip batarya sistemi ile önemli bir özellikte.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.