Satılık Tekneler

Oracle Team USA’in yeni ‘uçan’ AC45 katamaranı
21.02.2015 Oracle Team USA’in yeni ‘uçan’ AC45 katamaranı

Oracle Team USA’in katamaranı, yepyeni mühendislik çalışmaları ve geliştirmelerle ‘foiling’ katamaran haline dönüştürüldü. Oracle Team USA’in yeni geliştirdiği AC45 katamaran inanılmaz süratlere çıkıyor. San Francisco’da Oracle Team USA ekibi tarafından suya indirilen ve test edilen AC45 katamaran, mühteşem performansıyla yelkencileri hayli etkilemiş. 


Oracle Team USA’in yeni ‘uçan’ katamaranı

Ekipten Joe Newton, yeni AC45 katamaran için ‘Suya indireli sadece iki gün oldu ancak yeni foiling AC45 katamaran'ın, AC72 katamaran kadar süratli olduğunu söyleyebilirim.’ dedi. 

Yine Oracle Team USA’den Rome Kirby, yeni geliştirilen AC45 katamaran hakkında ‘Önceki geliştirmeler ve tasarımlardan sonra AC45 katamaran’ın bu son hali oldukça farklı ve etkileyici.’ dedi.Yeni ‘uçan katamaran’ foiling AC45S’in sadece birkaç günlük testlerinin ardından gelen yorumlar bu şekilde. Testler ve geliştirmeler Oracle Team USA ekibi tarafından önümüzdeki günlerde de devam edecek. 


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.