Satılık Tekneler

Oracle Team USA ile Dassault Systemes Güçlerini Birleştirdi
23.03.2016 Oracle Team USA ile Dassault Systemes Güçlerini Birleştirdi
3D tasarım yazılımında dünya lideri olan Dassault Systemes; bünyesindeki 3DEXPERIENCE, 3D Digital Mock Up ve Product Lifecycle Management şirketleriyle birlikte, Oracle Team USA ile ortaklığını açıkladı. Resmiyete dökülen bu güç birliği, son America’s Cup’ın sahibi ABD’li ekibin 2017’de Bermuda’da gerçekleşecek olan 35. America’s Cup’da ünvanını koruması için çalışacak.

Oracle Team USA

Dassault Systemes’ın 3DEXPERIENCE platformunda tasarlanacak olan kompozit katamaran, simulasyon ve üretim aplikasyonlarıyla sanal ortamda ortaya çıkarılacak ve geliştirilecek. Bu sayede Oracle Team USA, kendi küresel ekipleriyle, katamaranı daha suya değmeden sürekli olarak geliştirecek ve test edecek. 

Oracle Team USA’in tasarım koordinatörü ve eski kanat yelkeninin tasarımcısı olan Scott Ferguson; ''America’s Cup tacını taşıyan ekip olarak mümkün olabilecek en hızlı tekneyi üretmek için, Dassault Systemes’a olan güvenimizi bu anlaşmayla resmileştirmiş olduk.'' dedi. Scott, anlaşmayla ilgili sözlerine; ''Yelken yarışçılığı birden çok faktörü ve birbirinden farklı durumlarla başa çıkabilmeyi gerektirir. Sürat, değişken hava koşullarına uyum ve ekip güvenliği bu değişkenlerin başlıcaları olarak karşımıza çıkar. 3DEXPERIENCE bize bu değişkenler içinde teknede neyin daha iyi, neyin daha kötü olabileceği konusunu sanal ortamda öğrenmemize olanak sağlıyor.'' diye ekledi.
 
oracle-team-usa.americascup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.