Satılık Tekneler

Open Ocean 800 Expedition Catamaran
11.08.2016 Open Ocean 800 Expedition Catamaran

Du Toit Design tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni Open Ocean 800 Expedition Catamaran Güney Afrika’da denize indirildi ve yata Ultra Vires ismi verildi. 

Open Ocean 800 Expedition Catamaran

Two Oceans Marine Manufacturing tarafından üretilen 25 metre uzunluğundaki katamaran, şimdiye kadar tersanenin ürettiği en büyük yat olmasının yanı sıra, Güney Afrika’da da üretilmiş en büyük katamaran unvanını da elde etti.

Open Ocean 800 Expedition Catamaran 2

Katamaran teknenin güvertesinde dört kamara bulunuyor ve her iki gövdede de ikişer kamara konumlandırılmış. Ayrıca, motoyatta hizmet yapacak dört mürettebat için de bağımsız konaklama bölümü bulunuyor.

Open Ocean 800 Expedition Catamaran 3

Denizlerde mükemmel ev konforunu sunabilmek amacıyla tasarlanan Open Ocean 800 Expedition Catamaran, yatta konaklayacak konuklarının surf tahtaları, kiteboard ve pek çok dalış malzemesinin konacağı garajı bulunuyor. Ayrıca, arka güvertede 21’ tender hizmet teknesi de konabiliyor.

Open Ocean 800 Expedition Catamaran 4

Open Ocean 800 Expedition Catamaran'ın tasarımını yapan Du Toit Yacht Design, yaptığı açıklamada; “Open Ocean 800 Luxury Expedition Catamaran projesinin gerçekleşmesi için, yatın üretiminin yapıldığı tersane ve tasarım ofisi arasında mükemmel bir işbirliği gerçekleşti. Bizlere ilaveten, yat sahibi de üretimin her aşamasında yanımızda oldular. Two Oceans Marine ve Du Toit Yacht Design birlikte harika bir iş ortaya çıkarttılar. Ultra Vires, kusursuz bir örnek olarak artık karşımızda.” dedi.

Open Ocean 800 Expedition Catamaran 5
Open Ocean 800 Expedition Catamaran 6

Open Ocean 800 Expedition Catamaran
'da iki adet Cummins 305 HP motor bulunuyor ve 4.500 deniz mili menzili bulunuyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.