Satılık Tekneler

Open Ocean 750 Katamaran Suya İndi
16.11.2015 Open Ocean 750 Katamaran Suya İndi
Two Oceans Marine ve Du Toit Yacht Design, ikinci Open Ocean 750 Luxury Expedition Catamaran adlı modelini suya indirdi. Bu etkileyici katamaran tasarımı, Du Toit Yacht Design firması tarafından ortaya çıkarıldı. Yapımı ise Two Oceans Marine tarafından Cape Town’da tamamlandı. 

Open-Ocean-750-Katamaran

75 feet boy uzunluğuna sahip bu katamaran, adeta bir ‘yüzer ev’. Muazzam geniş yaşam alanlarıyla eşi benzeri olmayan bir tasarım. Çift Cummins 305 beygir makinelerle güçlendirilmiş olan, lüks olduğu kadar konforlu ve transatlantik kapasitede tasarlanan bu katamaran, uzun mesafeleri son derece ekonomik bir şekilde katedebiliyor.

Open-Ocean-750-Katamaran-1 

Nica Maree’nin tamamladığı iç tasarımı oldukça sade bir dekorasyona sahip. Sade olduğu kadar kullanışlı da olan iç mekanı, son derece lüks unsurları da beraberinde sunuyor. Hayli geniş salon ve mutfağı, tüm konforuyla birlikte Poll Audio ses sistemleri, 48 inç TV ve DVD, çift Vitrifrigo buzdolabı ve 65 litrelik dondurucularla lüks yaşamı en üst seviyelere getiriyor. Buna ek olarak mikrodalga fırın, kahve makineleri, bulaşık ve çamaşır makineleri ile Smeg gazlı fırın mutfağın diğer özelliklerini tamamlıyor. 

Open-Ocean-750-Katamaran-2 Open-Ocean-750-Katamaran-3

Salon kısmından dışarı çıkıldığında, yine etkileyici genişlikte kokpit kısmına ulaşılıyor. Burada özel yapım dış mekan mobilyaları ve tik güvertenin üzerinde buz dolaplı özel bar bölümü yer alıyor. Güneşten tamamen korunaklı bu kıç kokpit bölümlerinin ikincisinde ise, tam donanımlı bir açık hava mutfağı tercih edilmiş. Flybridge’de olan bu üst kokpit aynı zamanda katamaranın kaptan köşkü niteliğinde. 

Open-Ocean-750-Katamaran-4 Open-Ocean-750-Katamaran-5

Teknik detayları:

Tam boyu: 22,97 metre
Su hattı boyu: 22,16 metre
Genişliği: 10,57 metre
Su kesimi: 1,1 metre
Ağırlığı: 24 ton
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder