Satılık Tekneler

Oman Air, Extreme Sailing Series'e Geri Döndü
17.01.2014 Oman Air, Extreme Sailing Series'e Geri Döndü

Oman Air, Extreme Sailing Series'e Geri Döndü

Extreme Sailing Series uluslararası koy içi yelken yarışları 2014 sezonunda Oman Air yeniden boy gösterecek. Extreme Sailing Series'in sekizinci kez düzenlenecek dünya turu sezonu, üç farklı kıtada toplam 9 ülkede gerçekleştirilecek. 7 farklı milletten 9 elit takımın vereceği mücadele 20 Şubat'ta Singapur'da ilk perdesini açıyor. 19-22 Mart tarihlerinde Maskat'ta yapılacak ikinci ayak yarışlarının ardından filo sırasıyla Qingdao, St. Petersburg ve Cardiff'e gidecek. Geçen yıl yapılması planlanan ve ertelendikten sonra iptal edilen İstanbul ayağı, yeni 2014 sezonu için 11-14 Eylül'de gerçekleşecek. 7. Ayak 'Akdeniz yarışları' adı altında düzenlendikten sonra son ayak Sydney'de tamamlanacak.

Oman Air, Extreme Sailing Series'e Geri Döndü

Extreme Sailing Series'de yeniden boy göstermeye hazırlanan Oman Air'ın CEO'su Wayne Pearce şunları söyledi: 'Extreme Sailing Series'e geri döndüğümüz için çok heyecanlıyız. Bu başarılı organizasyonda yeniden ismimizin yer alması heyecan verici. Rob Greenhalgh ve tüm Oman Air ekibinin rüzgarının bol olmasını diliyorum. Oman Air olarak bunun gibi yüksek profilli organizasyonlar aracılığıyla benzersiz güzelliklerle dolu Umman'ı küresel anlamda tanıtmış oluyoruz.'

Oman Air, 'Extreme Sailing Series'e katıldığı 2012 sezonunda, Amerikalı Morgan Larson dümenciliğinde genel klasman ikincisi olmuştu. Bu yıl ise Oman Air'ın dümenini, seriye hiç yabancı olmayan Rob Greenhalgh tutacak.


http://www.extremesailingseries.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.