Satılık Tekneler

Okyanusların Galibi Giacomo Satılık
11.09.2017 Okyanusların Galibi Giacomo Satılık Dünyanın önde gelen okyanus yarışçılarından Giacomo Volvo 70 satılıyor. 

Giacomo Volvo 70

Groupama 4 olarak, 2011/2012 Volvo Ocean Race ve 2016 Sydney Hobart zaferleri bulunan okyanus yarışçısı Giacomo için istenilen fiyat 1 milyon 250 bin Euro. 

Giacomo Volvo 70.

Dünya turu yarışını kazanmış ve klasikleşmiş offshore yarışlarında zaferler kazanmaya devam etmiş tek yarış yatı olan Giacomo, Juan Kouyoumdjian tarafından tasarlanmıştı. Dünyanın önde gelen tersanelerinden, Vannes, Fransa’da yer alan Multiplast tarafından inşa edilen Giacomo; Frank Cammas dümenciliğinde 40 bin deniz mili mesafeli Volvo Ocean Race’in iki ayağını kazanmıştı. Groupama 4 olarak 2013 senesinde Jim Delegat tarafından satın alınan yat, Volvo Ocean Race yatından offshore yarışçısına dönüştürüldü.

Giacomo Volvo 70..

Delegat, Volvo 70’i Giacomo’yla Güneybatı Pasifik’de birçok yarışa katıldı. Katıldığı yarışların çoğundan da dereceyle ayrıldı. 

Giacomo Volvo 70...

Giacomo’nun yeni nesil Southern Spars direği 2016’nın başında takılmıştı. Bugüne kadar üst düzey yarış seviyesinde tutulan ve bakılan Giacomo’nun yelkenleri, Auckland North Sails loftundan alındı. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.