Satılık Tekneler

Okko Süper Yat Kiralanmaya Hazır
26.02.2013

Mondo Marine tarafından üretilen ve 2012 yılında suya inen 40.8 metre boyundaki süperyat Okko, Mayıs ayında misafirlerini ağırlamaya hazır olacak. Klasik Akdeniz tarzını yansıtan iç dizaynı, son derece egzotik materyaller ve eşyalarla zenginleştirilmiş Okko, misafirlerine ev konforundan daha fazlasını sunuyor. Yep yeni süperyatın tasarımcısı Giorgio Vafiadis, sadece içini değil aynı zamanda Okko'nun dışınıda dizayn etti.


Okko, 5 adet suit kamarasında, 12 kişiyi en üst standartlarda ağırlama olanağına sahip. Her bir güvertesinde, büyük, tam teşekküllü barlar bulunan motoryatın açık alanlarında, aynı zamanda yemek ve dinlenme alanlarıda bulunuyor. Güneşlenme güvertesinde jakuzinin yanı sıra, barbekü alanı ve geniş güneşlenme minderleri mevcut.

Özel olarak tasarlanmış ışıklandırmalarının en dikkat çeken kısmı ise, gece partilerini renklendirecek, rengi değiştirilebilen, LED su altı aydınlatmaları. En üst seviyede eğitimli ekibiyle, süperyat Okko, Akdeniz'de unutulmaz bir charter deneyimini, Imperial Yachts tarafından misafirlerine sunacak. 


Kaynak:superyachts

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder