Satılık Tekneler

OH Marine Equipment
04.04.2017 OH Marine Equipment Makaralar, stopperler, kilitler, arabalar, gönder uçları, çapa ekipmanları ile sistemleri ve onarım malzemeleri üreten OH Marine, ürünlerini Türkiye pazarına UTL Skiper ayrıcalığı ile sağlıyor. 2008 yılından beri denizcilik sektöründe hizmet veren UTL Skiper firmasının önemli distribütörlük kalemlerinden biri olan OH Marine Equipment, geniş ürün yelpazesi ve sektördeki büyük tecrübesiyle fark yaratıyor. 

OH Marine Equipment

Danimarkalı yat, tekne techizatı firması OH Marine Equipment, 40 yıldan fazladır en yüksek kalite malzemeleri piyasaya sürüyor. Aluminyum ve çelik tekne ekipmanları üreten firma, sürekli yeni ürünler tasarlayıp ürün yelpazesini geliştiriyor. Piyasaya hizmet eden OH Marine Equipment’ın en yeni ürünlerinin başında, 25 mm vardevelalar için furling iplerine yön veren makaralar ve 35’den 100 mm’e kadar yüksek performans makaraları geliyor.

OH Marine Equipment. OH Marine Equipment..

Hayli geniş ürün yelpazesi sunan OH Marine Equipment, 120 feet boy uzunluğuna kadar yatlar için ekipmanlar üretiyor. Bu ekipmanlar üst sınırda, 20 tona kadar kırılma kuvvetlerine dayanıklı seviyeye kadar malzemeler anlamına geliyor.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.