Satılık Tekneler

Offshore Camiası Yasta
22.07.2015 Offshore Camiası Yasta
Dünya Offshore Şampiyonası'nın 2014 yılında Katar’da yapılan yarışlarında üçüncülük kürsüsüne çıkan Uğur Yelken, yelken hafta sonunda Büyükada’da yaptığı jetski kazası sonrasında denizde kayboldu. 3 gündür süren aramalara rağmen Uğur Yelken bulunamadı.

uğur-yelken

Uğur Yelken, hafta sonunda Büyükada'da kullandığı jetski ile iki teknenin arasından geçerken, tekneleri bağlayan ipi görmeyince ipe takılıp denize düştü. Çarpmanın etkisiyle denize düşen, offshore pilotu Uğur Yelken kayboldu.
 
 
uğur-yelken
Alınan bilgilere göre İstanbul Büyükada'da önceki gün yaşanan olayda Uğur Yelken jetski ile denize açıldı. Uğur Yelken’in kullandığı jetski, Prenses Mevkii'nin yaklaşık 100 metre açıkta 2 tekneyi birbirine bağlayan ipe çarptı. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri sevk edildi. Ekipler Jet-skiye ulaştı. Ancak tüm arama kurtarma çalışmalarına rağmen henüz Uğur Yelken bulunamadı. 

Offshore camiasından arkadaşları ve yakınları arama çalışmalarını izlemeye devam ediyorlar. 3 gündür süren çalışmaların sonuçsuz kalmış olması ve belediyelere bırakılan arama kurtarma çalışmalarındaki ciddiyetsizlik, Uğur Yelken’in dostlarını daha çok üzüyor. Ailesi ve yakınları bir an önce Uğur Yelken’in akıbeti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar.
 

Emre Güler
yatvitrini
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder