Satılık Tekneler

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht
29.08.2016 “Oceanemo 33” Sport Utility Yacht Ocea, çok eğlenceli yeni bir yat olan “Oceanemo 33”ün  üretimine başlıyor. Fransız tersane Ocea Yachts, bu yılın ilk aylarında duyurduğu 44 metre uzunluğundaki Nemo konsepti sonrasında, geçtiğimiz hafta yeni tasarımları denizlerin SUV’u olarak tanımlanabilecek “Sport Utility Yacht” konseptini tanıttı. Fulvio de Simoni Ocea tarafından tasarımı yapılan “Oceanemo 33Sport Utility Yacht maceracı bir yat sahibinin, makul fiyata kompakt keşif yatı arayan müşterisi için hazırlandı.

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht

Oceanemo 33'ün resmi olarak endüstriye sunumu, gelecek ay düzenlenecek olan Cannes Yachting Festival sırasında yapılacak. Konsept projedeki süperyat, tamamen alüminyum malzemeden üretilerek imalat süresi kısaltılacak ve denizde de yakıt verimliliği arttırılacak.

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht-2

44 metre uzunluğunda olacak olan Oceanemo 33 teknesinin özellikleri, müşteri ile birlikte belirlenmiş ve arzusu doğrultusunda tasarlanmış.

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht-3

Sınıfında bir çığır açacak olan yeni süperyat ile artık müşteriler, oyuncak ve tekne depolama alanı için çok değerli iç mekanlardaki yaşam alanlarını feda etmek zorunda kalmayacaklar. 7 metre uzunluğundaki konuk tender hizmet teknesi ve 4,5 metre uzunluğundaki mürettebat hizmet teknesi, gövdenin yanından açılan kapı ile 56 metre kare büyüklüğündeki hangarda istiflenebiliyor.

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht-4

Farklı bir iç yerleşim düzeni ve açık güverte alanı düzenine sahip olan Oceanemo 33'ün planlaması için çeşitli yorumlar yapılabilir. 

“Oceanemo 33” Sport Utility Yacht-

Süperyatta isteğe bağlı olarak, dizel elektrik tahrik sistemi de bir seçenek olarak sunuluyor. Makul fiyata sunulacağı duyurulan Oceanemo 33'ün maksimum 13 milyon Euro olması bekleniyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.