Satılık Tekneler

Oceanco'dan Moonstone Süperyat Projesi
12.07.2016 Oceanco'dan Moonstone Süperyat Projesi
Hollandalı megayat üreticisi Oceanco, 90 metre uzunluğundaki Moonstone süperyatını, mart ayının başında Dubai International Boat Show’da dünya yatçılarının beğenisine sunmuştu. Şimdi ise sıra dışı bu süperyata ait yeni çizimlere ulaşıldı. 90 metre uzunluğunda olacak süperyat, yeni çizimleri ile çok daha etkileyici bir görünüme kavuşmuş.

Moonstone

Çelik gövdeli ve alüminyum üst yapıya sahip olacak süperyat, Hollandalı tersane ile ünlü yat tasarımcı ofisi Van Geest Design’ın işbirliği içerisinde en son ve en farklı konsept tasarımını ortaya koyuyor. Moonstone konsept süperyat projesinin, sadece çarpıcı bir tasarımını öne çıkartmak gerekmiyor. Süperyat PYC uyumlu olarak da üretilecek.

Tasarım firması Van Geest Design, Moonstone süperyat konsept projesi hakkında; görülmeli, yaşanmalı ve paylaşılmalı ancak bu şekilde anlaşılabilir diyorlar.

Moonstone2

Moonstone konsept süperyat projesi, kendisini dayanıklılığı ve verimliliği ile kanıtlamış olan, Oceanco 90m teknik yerleşim platformunu kullanacak. Süperyatta konukları ağırlamak için pek çok süit özelliklerde kamara yer alıyor. Toplam 12 konuk ağırlanabilecek. 4 çift kişilik yataklı, 2 de ikiz yataklı kamara bulunuyor. Yat sahibinin kamarası kendine ayrılmış olan çok büyük ölçülerdeki süiti özel güvertede konumlanıyor ve bir modern spa ile spor salonu alanı da barındırıyor. Süperyattaki diğer özellikler arasında bir sinema ve helikopter pistini sayabiliriz.
Moonstone tamamlandığında, yat sahibi ve konukları gökyüzü güvertesinde 360° manzaralı salonun keyfine varacaklar. Yatın bir başka özelliği ise, limana bağlanma ve demir atma kolaylığı sağlayan entegre burun tasarımı.

Moonstone3

En son yayınlanan fotoğraflarda da görüldüğü üzere 90 metre uzunluğundaki ve 15 metre genişliğindeki Moonstone konsept süperyat projesinde, tüm yat boyunca hem içeride hem de dışarıda, Temeloy Advanced Lighting Design firmasınca tasarlanmış nefes kesici bir aydınlatma sistemi yer alıyor. Aydınlatma tasarım özellikleri arasında, tavan aydınlatması olarak balık gözü kameralar ile gece gökyüzü, gün doğumu veya gün batımı, hatta bunların deniz yüzeyine yansımaları kullanılabiliyor. Bu tarz bir aydınlatma sisteminin kullanılması ile, ruhunuz nasıl bir ortamda olmak istiyorsa istediğiniz rengi elde edebilme imkanınız bulunuyor.

www.oceancoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.