Satılık Tekneler

Oceanco’dan 120 Metrelik Konsept : Amara
01.03.2017 Oceanco’dan 120 Metrelik Konsept : Amara Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nda 120 metrelik dev bir konsept süperyat tanıtıldı. Oceanco imzalı konseptin ismi: Amara.

Amara

120 metrelik konseptin tasarımını, Sam Sorgiovanni Designs firması yaptı. Fuarda gerçekleşen lansmana Saeed Hareb Ekselansları, Dubai Spor Bakanlığı Genel Sekreteri ve Dubai Uluslararası Denizcilik Kulübü Başkanı katıldı.

Amara.

Toplam 20 kişilik konaklama kapasitesi sunan konsept yatın tasarımı, sosyal alanlar odağa alınarak ortaya çıkarıldı. Ana güvertesindeki büyük pool bar, açık balkonlar ve geniş eğlence alanları, yatın dikkat çeken yaşam alanlarının başında geliyor. Ek olarak güneş güvertesindeki açık hava sineması da öne çıkan kısımlardan.

Amara.. Amara...

Üç yerden denize girilebilen büyük beach club alanı, yatlarda görmeye alışık olduğumuzun çok ötesinde tasarlanmış. Bu katın devamında ise sağlık merkezi ve 16 kişilik ayrı bir sinema salonu mevcut.

Amara,

Üst güvertesinde, özel yüzme havuzuna sahip tekne sahibi suiti yer alıyor. Bu katın kıç güvertesinde ise 20 kişilik yemek odası var.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder