Satılık Tekneler

Oceanco Yacht - Jubilee
08.02.2017 Oceanco Yacht - Jubilee Dünyaca ünlü tersane Oceanco, 5 yıl süren üretim sürecinin ardından şimdiye kadar üretilmiş en büyük Hollanda yapımı yatı suya indirdi. 110 metre boyundaki dev süperyatın ismi ‘Jubilee’.

Oceanco Yacht - Jubilee

Muazzam boyu ve 4500 gt hacmiyle adından söz ettirecek olan dev yat Jubilee; dengeli dış tasarımı ve şık iç mekanıyla da hayli etkileyici. Çelik gövde ve alüminyum üst yapıdan oluşan yat, gücünü ise 18.5 knot'luk maksimum hıza ulaştıracak bir çift MTU dizel motorundan alacak. Jubilee’nin tasarımını İtalyan stüdyo Lobanov Design yaptı. 

Oceanco Yacht - Jubilee.

Yatın ana özellikleri arasında; sertifikalı helikopter pisti, arka güvertede büyük bir akvaryum görünümündeki yüzme havuzu ve aşağıda büyük plaj güvertesi yer alıyor. Jubilee'de 30 konuk 15 farklı kamarada ağırlanacak. 

Oceanco Yacht - Jubilee..

Jubilee’nin satışı Ekim 2012’de gerçekleşmişti. Tasarım ve üretim detayları sır gibi saklanan yatın 19 Mart 2015 tarihinde, Rotterdam’daki taşeron tesisinde suya indirilmesiyle ilk bilgiler basına sızmış ve dünya yat piyasasında konuşulur olmuştu. 

Oceanco Yacht - Jubilee...

Mühendisliğini Oceanco’yla birlikte Azure Naval Architects’in tamamladığı yat, 6 kat güverteden oluşuyor. Oldukça karmaşık bir tasarıma sahip olan yat, Igor Lobanov’un, Oceanco’ya yaptığı ikinci iş olarak karşımıza çıkıyor. Lobanov öncesinde 85 metrelik St Princess Olga’yı ortaya çıkarmıştı. 

Oceanco Yacht - Jubilee,

Oceanco’nun 62 bin metrekarelik yeni tesisinde tamamladığı ilk proje olan Jubilee’nin, deniz testlerine başlandı. Çok kapsamlı biçimde yapılacak olan testlerin ardından, yat sahibine önümüzdeki yaz sezonunda teslim edilecek. 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.