Satılık Tekneler

Oceanco ve Luiz De Basto’dan 90 Metre’lik Konsept
12.06.2017 Oceanco ve Luiz De Basto’dan 90 Metre’lik Konsept Hollandalı tersane Oceanco ve dünyaca ünlü tasarımcı Luiz de Basto, 90 metrelik ‘Cosmos’ konseptlerini tanıttı. Muazzam fütüristik unsurlara sahip olan tasarım, süperyat dünyasında çok konuşulacak. Bu devasa fütüristik tasarım, skylounge’unu kapatan benzersiz cam kubbesiyle dikkat çekiyor. Bu cam kubbe istendiğinde karartılarak içeride daha gölge bir atmosfer yaratabiliyor. De Basto, tasarımından söz ederken bahsi geçen cam kubbe hakkında şunları söyledi; ''Bu cam kubbe aslında basit gözüktüğü kadar, karmaşık da bir tasarım. Maceracı ruhu güvende olma hissiyatla birleştiren bir unsur.''

Süperyat Cosmos

Bu bölümün ön tarafında gözlem güvertesi yer alıyor. Bu güverteye sürgülü cam kapılardan geçiliyor. İsteğe göre yat spa havuzu, bu güvertede konumlanacak biçimde tasarıma eklenebiliyor. 

Cosmos’un diğer öne çıkan niteliklerin başında helikopter pisti geliyor. Kıç tarafta yer alan sonsuz havuzdan da bahsetmek şart. Kokpitte ve üst kıç güvertede konumlanan yemek bölümleri de dikkat çekici. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.