Satılık Tekneler

Ocean Sapphire'de Andy Warhol Sergisi
15.08.2014 Ocean Sapphire'de Andy Warhol Sergisi

Ocean Sapphire

Geçtiğimiz hafta Sardunya’da şimdiye kadar benzeri pek görülmeyen bir organizasyon düzenlendi. Ocean Sapphire adlı 41 metrelik megayatta sanat sergisi yapıldı. Andy Warhol’un eserlerinin sergilendiği organizasyon 3-7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşti. Andy Warhol’un birbirinden değerli ve birbirinden meşhur eserleri, Forte Village Resort’ta demirli olan Ocean Sapphirede sanat severler ile buluştu. Sergi, üst düzey bir charter müşterisi tarafından organize edildi. Süperyat hayat tarzıyla üst seviye koleksiyon tutkusu ortak bir noktada buluşmuş oldu.

Ocean Sapphire-Andy Warhol

Forte Village ve Art Events Mazzoleni tarafından ortak bir çalışma halinde organize edilen sergide 20’si original olmak üzere 160 parça Andy Warhol eseri sergilendi. Sergide her akşam 16 misafir ağırlandı. Misafirler botlar tarafından Ocean Sapphire’e taşındı. Ziyaretçiler sanat eserlerini bir bir dolaşırken bu benzersiz megayat'ı da gezme fırsatı buldular. Organizasyon 7 Ağustos akşamı sona erdi. Hemen ardından sanat eserleri karaya taşındı ve Ocean Sapphire Akdeniz’deki yeni rotası doğrultusunda yola çıktı.  

Ocean Sapphire-Genovahttp://www.mondobarcamarket.it/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.