Satılık Tekneler

Ocean King 2016’da iki süperyat teslim edecek
30.06.2015 Ocean King 2016’da iki süperyat teslim edecek
Cantieri Navali Chioggia, şu anda iki adet süperyat üzerinde çalışıyor. Ocean King 100 ve Ocean King 130 süperyat projelerinin satışları tamamlandı, her ikisinin de teslim tarihi 2016.

ocean-king

Ocean King 130, Andrea Vallicelli tarafından tasarlandı. 10 metreden fazla maksimum genişliğe sahip olan modeller, uzun mesafe seyir kapasiteleriyle öne çıkıyor. 

130 feet'lik Ocean King 130’da, tamamen tekne sahibine ayrılmış özel güverte katları tasarlanmış. VIP kamaralar ana güvertede konumlanıyor. İki adet misafir kamarası ise alt güvertede. Süperyatın bir diğer önemli özelliği ise, güvertesinde servis botu ve su sporları oyuncakları saklayacak bolca yer düşünülmüş olması.

ocean-king-1 ocean-king-2

Yerleşim planlaması açısından Ocean King 100, son derece farklı bir yapıya sahip. 30,5 metre boyundaki süperyatta, tekne sahibi kamarası dahil tüm kamaralar alt güvertede yer alıyor. Personel kamaraları ise, ana güvertenin baş tarafında konumlanmış.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.