Satılık Tekneler

Ocean King 100 - Ma Victoire
02.08.2016 Ocean King 100 - Ma Victoire İtalyan tersane Ocean King, 30,5 metre uzunluğundaki son keşif süperyatı olan Ocean King 100 serisi Ma Victoire süperyatını teslim etti. Uzak denizlerde seyirler yapmak için tasarlanan keşif süperyatında, açık alanlarda 270 metre kare ve iç mekanlarda 300 metre kare alan üç güverte üzerinde konuklarını ağırlarken, en mükemmel hizmeti vermek için düzenlenmiş.

Ma Victoire

Tasarımcı Andrea Vallicelli ile tersane işbirliği sonucu ortaya çıkan süperyat öncelikle bir gezi teknesi görünümünde olsa da, okyanus aşırı seyir yapmaya uygun olarak inşa edilmiş.

Ma Victoire keşif süperyatı, 12 knot süratte çok üstün bir deniz dengesine sahip. Ayrıca çok üst düzeyde güvenlik standartlarındaki süperyat, az sayıdaki mürettebat ile kullanım kolaylığı özelliğinde. Tekne tarafından sunulan konfor, bu boyuttaki bir süperyatta gelecekte yeni standartları oluşturacak şekilde belirlenmiş.

Ma Victoire2

280 ton ağırlığındaki çelik yapıda, 12 mm kalınlığında çelik plakalar kullanılmış ve Ocean King 100 serisi süperyatın Rina sertifikası bulunuyor. Yapısal gücü itibari ile, keşif süperyatı F2430 derecesine sahip. Çelik levhalar her iki tarafından dikişli kaynaklanarak tutturulmuş ve her bir çerçeve arasında 50 cm mesafe bulunuyor.

Ma Victoire, bir gezi teknesi konforuna sahip olmasına rağmen, zorlu ve derin denizlerde mükemmel çalışan bir römorkör ile aynı teknolojiyi ve gücü bünyesinde barındırmasından dolayı, yepyeni bir standart oluşturacaktır.
Güçlü çelik gövdesi sayesinde, olağanüstü dengeli bir denizci tekne olmasının yanı sıra, konforlu seyir keyfine ilave olarak inanılmaz düşük yakıt tüketimi ile de dikkat çekiyor.

Ma Victoire3

Profesyonel azimut pervaneleri “ASD” (Azimuth Stern Drive) ile, süperyatın sahibi gezi tekneleri için yeni dünyaları keşfedebilecek, bunun yanı sıra ticari gemilerde kullanılan profesyonel sistemler ile bir römorkör güvenliğinde seyir yapabilecek. Bir de bunlara ilave olarak, her türlü hava koşulunda, akıntılarda, rüzgarda bir rıhtıma yanaşırken römorkör manevra kabiliyetinde de özelliklere sahip olacak.

Ma Victoire ismi verilen, Ocean King 100 serisi yatların iç yerleşiminde, biri yat sahibi kamarası olmak üzere 5 kamara bulunuyor ve yatta 10 konuk ağırlanabiliyor. Ayrıca, ön bölümde mürettebat için bağımsız bir konaklama bölümü de yer alıyor.

Ma Victoire4

İki adet MAN D2842 motor ile donatılan Ma Victoire, 11 knot hızda konforlu bir seyir yapabilecek, ekonomik seyir hızı olan 8 knotta ise 4.000 deniz mili menzile erişebilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.