Satılık Tekneler

Ocean Independence’dan 125 Feet’lik Motoryat
30.01.2017 Ocean Independence’dan 125 Feet’lik Motoryat Hollandalı tersane Ocean Independence, 125 feet’lik yeni motoryatını suya indirmeye hazırlanıyor. Büyük ölçüde tamamlanmış olan yatın, bu yılın ilkbaharında suya indirilmesi planlanıyor. Yeni motoryat, yaz sezonunda Batı Akdeniz’de charter için hazır hale getirilecek. Kano tipi kıç yapısına sahip olan yat, modern teknolojilerle donatılmış klasik görünümlü bir tasarım. Hakvoort tipi olan yatın ismi ise, Soprano olarak belirlendi.

Soprano

Soprano’nun charter tarihlerinin Temmuz ayında başlayacağı bildirildi. Toplamda 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunan 125 feet Hakvoort Soprano, birer adet master ve VIP kamaraya sahip. Bu iki kamara da, motoryatın tüm gövde genişliğinden faydalanacak biçimde tasarlanmış. Yatın diğer iki kamarası ise, ikiz yataklı düzende dekore edilmiş. 

Soprano’nun charter için açıklanan mürettebat sayısı 7 kişi. Şimdiden belirtilen charter başlangıç fiyatı ise, haftalık 105.700 USD.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder