Satılık Tekneler

Ocean Alexander 70E
06.02.2017 Ocean Alexander 70E Alexander Marine, 21 metrelik yeni 70E süperyatını tanıttı. Yeni 70E, Amerika'da inşa edilecek ilk Ocean Alexander modeli olacak. ABD'li firma Alexander Marine ve Avrupa distribütörü Giaroli SAS, Ocean Alexander'ın yeni Evolution serisinin ilk modeli olan Ocean Alexander 70E'nin ayrıntılarını açıkladılar. 

Ocean Alexander 70E

Evan K. Marshall'ın kaleminden çıkan yeni Ocean Alexander 70E, lüks ayrıntılara ve konfora sahip olacak yat sahibinin arzularına göre, son şeklinin verileceği kompakt bir süperyat olacak.

Ocean Alexander 70E.

Giaroli SAS firmasının Yönetim Kurulu Başkanı ve Ocean Alexander markasının Avrupa, Rusya ve Türkiye resmi ithalatçısı Giampaolo Murzi, yeni yat için; “Çok iyi yapılandırılmış, lüks ve ileri teknoloji ile iyi desteklenmiş bir yat” diyor.

Ocean Alexander 70E.. Ocean Alexander 70E...

Murzi şöyle devam ediyor; “Müşterilerimiz ve yat sahibinin konukları, Ocean Alexander 70E'nin güçlü tahrik sistemini ve muazzam büyük pencerelerle, rahat iç mekânlarının keyfini sürecekler. Hepsinin ötesinde yat, sessiz ve titreşimsiz. Markanın diğer tüm modelleri gibi, yeni model de çekici ve çok takdir edilecek bir paket ile anahtar teslimi nihai fiyata üretilecek. Standart versiyon yatta, hidrolik yüzme platformu, bir hardtop, joystick kumandalı IPS sürücüler ve daha fazlası…”

Ocean Alexander 70E,

Ocean Alexander 70E'nin, panoramik manzaralı ve doğal ışık ile dolu geniş bir ana salonu bulunuyor. Buna ek olarak, Ocean Alexander’ın 70E'de iki adet Volvo Penta IPS 1200 motorların her biri 900 beygir güç üretecek. Bu model, pod sürücülerle donatılabilecek bu boyuttaki birkaç motoryattan birisi olacak.Alexander Marine şirketinden verilen bilgilerde ise, yeni Ocean Alexander 70E'nin dinamik dış hatları, üstün deniz mimarisi ve hafif yapısı ile birleştirilerek, yatın 27 knot maksimum hıza erişebileceği tahmin ediliyor.

Ayrıca, yatın 15 knot hızda 300 deniz mili menzile ulaşması hedefleniyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder