Satılık Tekneler

Ocean Alexander 112
22.11.2016 Ocean Alexander 112 Ocean Alexander 112 megayatı, üç kademeli yerleşim planı, 5 kamaralı iç düzeni ve yatın tüm burunu kullanan master kamarası ile benzerlerinden çok daha farklı görünüyor. 

Ocean Alexander 112

Ocean Alexander 112Ocean Alexander tersanesi tarafından kısa bir süre önce 2016 Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show’da tanıtıldı. Amerikan yatçılık dünyasının önemli markalarından birisi olan Ocean Alexander tersanesi, sürekli en üst düzeyde yeni projeler ile karşımıza çıktığı gibi, yeni modelleri ile her zamankinden daha etkileyici görünüyor.

Ocean Alexander 112.

Ocean Alexander, 2016 yılındaki Fort Lauderdale fuarında iki yeni yat ile yer aldı. Fakat, 112 modeli tamamıyla ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Özel olarak yeni standartları yakalayabilmek için tasarlanan 112 Ocean Alexander, bu sayede de konuklarına güvertesinde inanılmaz hacimler vaat ediyor.

Ocean Alexander 112..

Tasarımcı Evan K. Marshall güvertelerinde çok fonksiyonel bir yerleşim belirlemiş. Yat ile yolculuk yapan konukların günlük ihtiyaçlarını rahatça karşılamalarına ilaveten, onlara dünyanın herhangi bir yöresine yapacakları seyahatte beklentilerinden fazlasını sunarak deniz keyfini yaşatacak.

Ocean Alexander 112.,.

Bu harika motoryatta 10 konuk ağırlanabiliyor. Konuklar aydınlık rahat ana salonda veya lüks oturma grubunda dinlenebilecekler ve geleneksel yemek odasında ağırlanacaklar. Ayrıca, konukların daha rahat bir ortamda yatın keyfini sürebilmeleri için, bir de en üst güvertede “sky lounge” atmosferi oluşturulmuş. Aynı katta yer alan ve yatın tüm genişliğini kullanan master süit önde bulunuyor. Arzu edilirse kıçtaki bölüm sadece yat sahibinin kullanımına tahsis edilebiliyor. Burundaki yat sahibi kamarasının panoramik manzarası ve konforlu king-size yatağı, mükemmel bir uyku için düşünülmüş.

Ocean Alexander 112, Ocean Alexander 112,,
Ocean Alexander 112,,,, Ocean Alexander 112.,.

Megayattaki yolumuza devam ettiğimizde, alt güvertede en üst kalitedeki mobilyalar ve enfes dekorasyonu ile, eşsiz iki adet VIP kamara ve iki adet ikiz yataklı kamara karşımıza çıkıyor. Yatın keyfini çıkartacak tüm konukların takdirini alacağını düşündüğümüz, kısmen üstü kapalı güneşlenme alanı keyif ve sakinlik için tasarlanmış. 

Ocean Alexander 112......

Evan K. Marshall tasarımı 112 Ocean Alexander, özellikle Amerikalı yat severleri farklı bir boyuta taşıyor. Yeni motoryat sahibine ve konuklarına mahremiyet, lüks ve samimi bir eğlence sunmaya hazır..


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.