Satılık Tekneler

Numarine'in Yeni Serisi - 32XP
31.03.2016 Numarine'in Yeni Serisi - 32XP
İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren, Türkiye’nin dünyaca ünlü motoryat üreticisi Numarine, 15 metreden 40 metreye kadar yat ürettikleri tersanelerinde, yeni seri 32XP motoryatının ilk gövdesinin inşasına başlandığını duyurdu.

Yeni Numarine 32XP serisi - 40XP ile birlikte yeni Explorer serisi modelleri, Numarine’in detaylarda aşırı titiz, radikal görünümlü, performanslı ve tavizsiz konforlu özellikleri ile, şirketin bugüne kadar ortaya koyduğu değerlere bağlı kalarak yeni bir açılım sağlayacak.

 Numarine-32XP

Yeni seri hakkında Numarine Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Malaz; “Explorer pazarında, bilinçli alıcıların en yüksek düzeyde lüksü ve kendi kendine yeterli seyir yeteneği olan süperyatlara dikkatlerini çevirmesi sonrasında ciddi bir büyüme oldu. Bizim performans serimiz, halen en mükemmel deneyime kendi segmentinde devam etmekte. Ancak, XP Serisi markamızı yeni bir boyuta taşıyacak. Yeni pazar heyecan verici. Biz de tasarımımız, tamamen siparişe göre şekillendirilebilecek yapımız ve uzun menzil seyri için gerekli olan tüm yetenek ve olanaklar ile farklılığımızı ortaya koyacağız.” dedi. 

 Numarine-32XP-2

Numarine ile uzun süredir birlikte çalışmalar yapan dünyaca ünlü tasarımcı Can Yalman, bir kez daha çarpıcı çizgileri ile baş döndürücü bir yat serisinin yaratıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Numarine 32 XP, boyut ve özellikleri açısından mükemmel bir birleşim. Arzu ettiğiniz her yere ulaşabileceğiniz, alışılmadık bir deniz yolculuğu için tam donanımlı olarak hazır olacak.

 Numarine-32XP-3

Numarine 32XP 12 konuk ağırlayabilecek. Yat sahibi süiti, 8 metre genişliğindeki yatın tüm genişliğini kullanarak, büyük keyif alacakları bir konaklama sunuyor. Yatta konukların eğlenmeleri ve yaşamlarının en keyifli anlarını geçirmeleri için pek çok olanak sunuluyor. Ayrıca, 5 mürettebat için de konaklama olanakları sağlanmış durumda.

 Numarine-32XP-4

32XP süperyatı çelik gövdeli ve kompozit üst yapısı ile, her biri 715 HP gücündeki iki adet CAT C18 Acert motora sahip olacak. Numarine’in başarılı mühendisleri, 26.000 litre mazot tankına sahip 32XP'nin, 12 knot hızda 3.000 deniz mili menzile ulaşabilmesini sağlıyorlar. Süperyat maksimum 14 knot hıza çıkabilecek.

 Numarine-32XP-5

Numarine, 32XP'nin tasarım sürecinde Silent Line Group ile birlikte çalışarak en üst standartta ses ve vibrasyon değerlerini elde etti. Her türlü makine üzerinde titizlikle çalışılarak, ana yapıya en mükemmel bağlantı için vibrasyonu önleyecek izolasyon çözümleri üretildi. Böylece serbest ses minimize edilerek, en son teknoloji ses emilmesi ve blokajı sağlanıyor. Numarine, 32,5 metre uzunluğundaki süperyatta ses izolasyonu açısından 50 metre standartı olan “Rina Noise & Vibration Comfort” düzeyine erişmek istiyor.

www.numarine.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder