Satılık Tekneler

Numarine'in Son Projesi 105 HT
25.06.2013 Numarine'in Son Projesi 105 HT

Numarine, son projesi olan 105 HT'yi sundu. Markanın altıncı sportif yatı olan 105 HT, aynı zamanda model yelpazesinin en büyüğü olacak. Dinlenme alanlarıyla çevrili, merkezi dümen bulunan 'sport bridge' köprüsü, dışarıdan görünmeyen şekilde tasarıma yerleştirilmiş. Dış alanların olabilecek en verimli biçimde kullanıldığı bu yeni motoryatın tasarımını Can Yalman, Tommaso Spadolini ve Umberto Tagliavini yaptı. Oldukça ilginç bir iç düzene sahip olacak olan 105 HT'de, dört adet çift kişilik kabin olacak. Çalışanlar için ayrı bir bölüm bulunan alt güvertede yine çift kişilik üç adet tayfa kabini, L şeklinde salonu ve sancak tarafında geniş mutfak alanı konumlanacak. Ana güvertesindeki misafir alanında da, iki büyük koltuğa sahip geniş bir salon ve orta bölümde yemek alanı olacak.

Numarine'in Son Projesi 105 HT

İç düzeniyle ilgili bir diğer ilgi çekici detay ise, sürgülü kapının hemen yanındaki L şeklindeki barı ve kıç tarafındaki ara kat üzerinede L şeklinde yerleştirilmiş koltuğu.

Yeni 105 HT'de opsiyonel olarak ikiz Cat 1825 beygir veya MTU 2400 beygir makine seçenekleri sunuluyor. Standart makine seçeneğiyle en yüksek sürati ise 30 knot olarak hesaplanıyor.

Numarine'in Son Projesi 105 HT

www.numarine.com




YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder