Satılık Tekneler

Numarine’den 2 Büyük Lansman
13.02.2015 Numarine’den 2 Büyük Lansman
Numarine 60 Flybridge’in Türkiye ve Numarine 70 Flybridge'in kara lansmanı, CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleşiyor. Numarine 70 Flybridge, fuarın en büyük yerli üretim motoryatı olarak dikkat çekiyor.

Numarine’den 2 Büyük Lansman

Türkiye’nin en önemli yerli motoryat üreticilerinden Numarine, CNR Avrasya Boat Show’da iki yeni modelini görücüye çıkartıyor. İlk kez tanıtılan ve fuarın en büyük yerli üretim yatı olan  “Numarine 70 Flybridge” ile Düsseldorf Boat Show'daki dünya lansmanının ardından Türkiye lansmanı yapılan “Numarine 60 Flybridge”, fuarda meraklılarıyla buluşuyor. 

Numarine’den 2 Büyük Lansman

Ülkemizde kendi markasıyla seri üretim yapan tek şirket Numarine, motoryat grubunu genişletti. Numarine’nin yeni modeli Numarine 70 Flybridge ve dünya lansmanı Düsseldorf fuarında yapılan Numarine 60 Flybridge, fuarın önemli motoryatlarından. Numarine 70 Flybridge fuarın en pahalı yerli üretimi olarak dikkat çekerken, Numarine Flybridge 60’ın şimdiden 3 adedinin satışı gerçekleşti. Numarine Flybridge 60’in ilki şu an yapım aşamasında ve Eylül ayında Cannes Yat Festivali’nde teslimatı yapılarak denizlere inecek. Yine 2015 yılı içerisinde bir 60 Hardtop modeli üretimi de planlanmakta.

Numarine’den 2 Büyük Lansman

Fuar öncesinde görüştüğümüz Numarine 60 hakkında görüşlerini sorduğumuz Numarine kurucusu ve CEO’su Ömer Malaz; "Numarine 60 Flybridge’de bir IPS motor / aktarma kullanıyoruz. IPS kullanmak, yerden tasarruf etmek için çok önemli, mekanların geniş olmasını sağlıyor. Boyutu, seyir aralığını kayda değer oranda arttıran yakıt tankı, kapasitesini arttırmamıza da olanak veriyor. Bu yat, gerçek bir "Uzun Menzilli Gezi Yat"ı olarak düşünülebilir.” dedi.
 
http://www.numarine.com/

Emre Güler
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.